Trabzonspor Torul'da

banner88

Torul Trabzonspor Taraftarlar Derneğinin özel daveti üzerine Torul'a gelen Trabzonspor kafilesi Torul halkı ve taraftarı büyük bir coşkuyla karşıladı Trabzonspor Taraftarını.

Emrah Behsat Üçüncü
Trabzonspor Torul'da
HABERİN GALERİSİ
Trabzonspor Torul'da

Trabzonspor Torul'da

Trabzonspor kafilesi Başta Trabzonspor Teknik Patronu Ünal Karaman, futbolcular Anthony Nwakaeme, Batuhan Artarslan, Zargo Toure ve Vahid Amiri ile kulüp Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu ve Trabzonspor'un eski futbolcularından Ali Kemal Denizci, kafileyi Torul'da Torul Kaymakamı Hasan Hüseyin Arslan,Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu  Torul  Trabzonspor  taraftarlar Derneği Başkanı Veysel Küçüköner  ve vatandaşlar karşıladı.

Torul’da yapılan Trabzonspor anıtının açılışı gerçekleştird

Açılışta konuşan Torul Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Veysel Küçüköner, şunları söyledi: “Bugün burada çok anlamlı bir günü yaşıyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz. Çünkü Trabzonspor burada. Böyle değerli bir anıtın açılışına iştirak ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Teknik Patron "Sizleri Çok Seviyoruz"

banner90
Teknik Direktörü Ünal Karaman da Trabzonspor sevdalılarıyla Torul’da bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Taraftarlarımıza ulaşabilmek, yakın olabilmek en büyük arzularımızdan. Torul’da gördüğümüz ilgi, alaka ve Trabzonspor sevgisi bizleri son derece mutlu etti. Sizleri çok seviyoruz. İnşallah camia olarak kenetlenerek güzel günler göreceğiz” dedi.

Torul Belediye Başkanı Köroğlu " bu taraftar kahve köşelerinde kahroluyor"

Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu da Trabzonspor ve teknik direktör Karaman'dan beklentileri olduğunu belirterek, "Bu insanların kahve köşelerinde her defasında kahrolduklarına şahit oluyorum. Fenerbahçe'yi yendiğiniz için insanlar burada. Bu insanları sürekli güldürün. Trabzonsporumuza başarılar diliyorum" diye konuştu.

NWAKAEME: “SİZLERİ MUTLU ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Trabzonsporlu Anthony Nwakaeme ise taraftarlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yabancı oyuncular olarak bizi şehrinize, ülkenize böylesine kabul ettiğiniz için, böylesine güzel karşıladığınız için teşekkür ediyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve sizleri mutlu etmeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir