Torul’da Ramazan Sokağı

banner88

Torul Atatürk Ortaokulu’nun Fen Bilimleri Öğretmeni Bilge Cebeci tarafından koordinatörlüğü kapsamında düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bili Fuarında sergilenen 12 Proje ilçe halkının ve Sosyal medyanın en çok beğenisini aldı.

Torul’da Ramazan Sokağı

Torul’da Atatürk Ortaokulu’nun 2018 -2019 Öğretim sezonunda Fen Bilimleri Öğretmeni Bilge Cebeci Tarafından koordinatörlüğünü yaptığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında sergilenen 12 Proje sergilendi. Fuarda en göze gelen proje Okulun Görsel Sanatlar Öğretmeni ve öğrenciler tarafından hazırlanan projede Ramazan Ayına özel hazırlanmış olan “Ramazan Sokağı “  ilçe halkının ve Sosyal medyada görselleri görenlerin büyük beğenisini alan projeler Torul Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Ortaokulu tarafından gerçekleştirildi.

banner90
Torul’da gerçekleşen Atatürk Ortaokulunun TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında gerçekleşen 12 projelerini yerinde inceleyen ilçe Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan, Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir,  ilçe Milli Eğitim Müdürü Eyyüp Zengin, Atatürk Ortaokul Müdürü Faruk Erdem Ergin, Okul Öğretmenleri,  Kurum amirleri, Şube Müdürleri, Siyasi Parti temsilcilerinin yanı sıra Sivil Toplum örgütlerinin Temsilcileri ve ilçe halkı ve öğrenciler katıldı.

Torul Milli Eğitim Müdürü Eyyüp Zengin ise yaptığı açıklamada: “Teknolojinin her an değiştiği günümüzde bu değişimin öncüleri olacak beyinler olan öğrencilerimizi ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimizi kutluyorum. Bugün okulumuzda sergilenen çalışmalar ile öğrencilerimizin bilimsel-teknik becerilerini, sanatsal yönlerini  hem de ramazan ayının manevi iklimini bizlere yaşattılar. Öğrenci ve öğretmenlerimizi başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum.” dedi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir