Torul Susuzluktan Kırılıyor!

banner88

Torul Belediyesi Su Şebekelerin yenilenmesi için başlattığı çalışmasında ilçede yaklaşık 12 saat süren Su vatandaşları çileden çıkardı

Torul Susuzluktan Kırılıyor!

Torul’da Su Şebeklerin yenilenmesi için Torul Belediyesinin Başlattığı Su Şebekelerinde Çalışmasından kaynaklanan su kesintisi  ortalama 12 saat süren su kesintisi ilçe halkını çileden çıkardı.

Torul Haber Hattına gelen şikâyetler ilçe halkı şu ifadeleri kullanıyorlar.  “Torul’da her gün 12 Saat süren Su kesintisi akşam yatsıya doğru geliyor bazen de daha geç saatleri buluyor suyun gelmesi. Susuzluktan kırılıyoruz  “ diyen vatandaşlar Yetkililerden ilçe halkına su sorunundan dolayı duyarlı olmasını istiyorlar.

banner90
Yine  whatsApp Haber Hattımıza  gelen şikayetler  “ Bu Su sorunu rezilliktir “ diye eleştirenler  öte yandan Belediye yetkililerine  Tavsiyelerde bulunan vatandaşlar da Yetkililere şu şekilde tavsiyelerde bulunuyorlar” Komşu il ve ilçelerimize veya Şehir  dışında olan akrabalarımızı  Ziyarete gittiğimizde Oradaki Belediyeler  Su Şebeklerinde Çalışma yapacağı zaman bu çalışmadan i vatandaşların rahatsız olmamaları için  Çalışmalar genelde gece yapılıyor Torul Belediyesi’nde bu şekilde çalışmasını yaparsa ilçe halkı fazla rahatsız olmaz şeklinde konuştular”

Torul’da sabahın erken saatlerinde  kesilen su Akşam  geç Saatlerde  gelmesi ve Bazen de hiş gelemiyor    Tankerle bile su verilmeyen  susuzluktan çok şikayetçi olan ilçe halkı Belediye Başkanından ve İktidara partisinin Siyasi kanatlarından yardım çağrısında bulundular   

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir