Neredesin Osman Akgül

banner88

Gümüşhanespor Taraftarından Kulübün Onursal Başkanı ve Gümüşhane Milletvekili H. Osman Akgül’e 5 Mayıs’ta Yapılacak olan Kongrede Başkan çıkmasa Fes olması Beklenen Gümüşhanespor Taraftarından Neredesin Osman Akgül Çağrısı

Neredesin Osman Akgül

banner90
Gümüşhanespor’un 5 Mayıs Pazar günü yapılması beklenen olağan kongresinde Kulübe Başkan Adayı çıkmasa kulübün Fes edilmesi beklenir iken Türkiye’nin her yerindeki Gümüşhanespor’a gönül vermiş taraftardan Gümüşhanespor’un Onursal Başkanı ve Gümüşhane Milletvekili H.Osman Akgül’e Neredesin Osman Akgül çağrısında bulundular.

Gümüşhane Milletvekili ve Gümüşhanespor Onursal Başkanı Osman Akgül’e çağrıda bulunan Gümüş taraftarı sözlerine şöyle devam etti.  “Geçtiğimiz sezonlarda Gümüşhanespor’un gerek deplasman gerekse kendi sahasında hiçbir Maçını kaçırmazdınız?  Şimdi ne oldu da Gümüşhanespor maçlarından objektiflere takılmıyorsunuz? Yoksa Gümüşhanespor’a Olan sevdalılığınız mı azaldı?  Ama Biz inanıyoruz ki  Gümüşhanespor’un Onursal Başkanı Gümüşhanespor için harekete geçip 5 Mayıs Pazar günü yapılacak olan kongrede Gümüşhanespor’a bir Başkan bulur da Gümüşhanespor fes edilmeden kurtulur” dediler.  

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir