Mhp'nın adayı özdemir sorunları elele vererek birlikte çözecegiz......

banner88

Özdemir, beraberinde İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları ile birlikte esnaf ve işyeri sahiplerini ziyaretini sürdürdü.halkla kaynaşan özdemir torulun sorunlarını elele vererek birlikte çözüm bulacağiz dedi.

Mhp'nın adayı özdemir sorunları elele vererek birlikte çözecegiz......

banner90
Özdemir, ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, işyeri ve esnaf ziyaretlerinde, yakın ilgi gördüklerini belirterek, “Halkımızın ve esnafımızın sorunlarını çözebilecek yönetim biçimimiz olacağını dile getirerek, içlerinden biri olduğumu, bu şehrin çocuğu, bu şehirde yaşadığımızı hatırlatıyorum. Kahvehanelerde kısa sohbetlerimizde, ziyaretlerimizin devam edeceğini, esnafımızla, halkımızla hep birlikte olacağımızı, dertlerini dinleyeceğimizin sözünü verdik” dedi.

Özdemir, “Çözümleri birlikte bulacağız, her sorunun bir çözümü mutlaka vardır. Yeter ki Torul’umuz destek versin.31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde Torul’u yönetmeye talibiz. Görüyorum ve hissediyorum ki Torul bize bu yetkiyi verecek. Halkımız değişim istiyor. İnşallah bu değişimi gerçekleştireceğiz ve Torul’u daha mutlu yaşanabilir bir kent yapacağız” açıklamasında bulundu.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir