Gümüşhane İl Başkanlığına Kemalettin Hocamı Atanacak

banner88

Ankara Genel Merkezi Kızılcahamam kampının ardından Görevden alınması beklenen Ak Parti Gümüşhane il Başkanlığına Gümüşhane 23,24 ve 25 dönem Milletvekili Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın atanacağı söylentileri Ankara kulislerinde konuşuluyor.

Gümüşhane İl Başkanlığına Kemalettin Hocamı Atanacak

banner90
31 Mart 2019 Mahalli idareler Genel Seçimlerinin ardından Ak Partili Belediyelerin diğer Siyasi partilere kaptıran Ak Parti harekete geçerek Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında toplanan Ak Parti Kurmayları İzmir Ak Parti il Başkanının ve diğer il Başkanlarının görevden alınmasının ardından önümüzdeki günlerde de Ankara , İstanbul ve  bazı  il Başkanlıklarının  görevden alınması bekleniliyor.

Ak  Parti Kızılcahamam’da yapacağı kamptan sonra Gümüşhane İl ve Bazı ilçe Başkanlıklarının görevden alınması bekleniliyor  iken  Gümüşhane yeni Ak Parti İl Başkanı kim olacak sorularına bir süredir  Ak Parti Genel Merkez de farklı birimlerde görev yapan  Gümüşhane 23,24 ve 25 Dönem Milletvekili  Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın  Gümüşhane Ak Parti il Başkanlığına atanması Ankara kulislerinde konuşulmaya başladı.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir