Genel Merkez Torul’da Ateşle Oynuyor

banner88

Ak Parti Gene Merkezi 31 Mart Seçim sonuçlarında Belediye Başkanlıklarını Diğer partilere kaptırınca Genel Merkez harekete geçti Önümüzdeki günlerde Başarısız olan il ve ilçe yönetimlerinin istifası istenmesi bekleniliyor.

Genel Merkez Torul’da Ateşle Oynuyor

banner90
Ak Parti Genel Merkezi Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın  31 Mart Seçim sonuçlarının ardından söylediği “kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız” sözünün üzerine 31 Mart Seçimlerinin üzerinden 18 gün geçti Ak Parti Genel Merkezi harekete geçerek  Başarısız olan il ve ilçe  yönetim kurulu üyelerinin önümüzdeki günlerde  istifası istenmesi bekleniliyor.

Torul Haber olarak Torul’da Torul halkı ile yaptığımız röportajlarda  “ Ak Parti Torul’da Başarısız olmadı. 31 Mart Seçimlerinde Ak Parti Torul Belediye Başkan Adayı Nidai Köroğlu, görevden istifası istemesinin ardından Belediye Başkan adayı olmadan 31 Mart Seçimlerinde %36,10 oy alan Ak Parti Yönetimi Başarısız olmamıştır. Aday Adaylığı sürecinde ve temayül sonuçlarında çıkmayan Nidai Köroğlu’nu bu olumsuzluklara rağmen  aday göstermesini onaylı yan  sonrada sudan bahaneler ile görevden istifa ettirmeye zorlanan  kişileri Genel Merkez  görevden alsınlar.  Bu olayı Genel Merkez Başarısızlık Sayar da Ak Parti  Torul ilçe Yönetimi  görevden alınırsa  önümüzdeki seçimlerde Torul halkı Ak Partiye sen Ateşle oynarsan bizde sana bir ders veririz” dediler.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir