Evren Özdemir’e ilk Tepki Bakın Neden Geldi

banner88

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin Ardından Torul Belediye Başkanı Seçilen Evren Evrim Özdemir, Belediyenin aylık olarak çıkardığı Basın bülteninden geldi.

Evren Özdemir’e ilk Tepki Bakın Neden Geldi

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’e ilk tepki Torul Belediyesinin Aylık olarak çıkardığı “Torul Belediyesi Aylık Bülteni” Gazetesinden geldi. Torul Belediyesi ilk olarak çıkartıp ilçe halkına dağıtılan Torul Belediyesi Aylık Bülteni için şimdiden dedikodular çıkmaya başladı. Bizde Torul Haber olarak ilçe halkından aldığımız bilgilerde ilçe halkının büyük birçoğu şu ifadeleri kullandı. “ Belediyenin böyle bir hizmeti ilçe halkına sunması elbette güzeldir. Ancak burası küçük bir ilçe Önce komşu belediyelere bir bakmak lazım Gümüşhane Belediyesi böyle bir hizmeti yok. Torul halkının büyük bir çoğunluğu en yakın komşumuz Trabzon Büyükşehir Belediyesi Aylık Basın Bülteni çıkarıyor. Ortahisar Belediyesi bile böyle bir çalışması yok.  Torul Belediyesinin bütçesi benlidir. İlçe halkının Ekonomi durumu da ortadadır. Bu hizmetin mali boyutunla ilçe halkından bir kişiye daha iş vermesi bir ailenin daha işsizlik sorununu çözmek şeffaf bir belediyeciliğin simgesidir şeklinde” açıkladılar.  

banner90
İlçe Halkının bir kısmı da “Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, İlçemizde Torul voleybol takımının başında Başkanlık yaptı. Başkanlığı döneminde birçok kulübün maddi sorunlarından dolayı dedikodular üretildi.  Başkan O zaman profesyonel bir kulüp yönetmeyip de o andaki takımın 1. Lig coşkusuyla hesap kitap yapılmadan o zamanlar ilçemizde çok ciddi kulübün mahalli sorunlarından dolayı dedikodularla ilçe çalkalanmıştı. Şimdide tüm bu olaylardan ders alarak Belediyenin Aylık olarak çıkardığı Gazetenin Mahalli boyutundan dolayı Başkanın Babasının ve abisinin gazeteci oluşundan dolayı Gazetenin Perde Arkasında Başkanın babası mı?  Kardeşi mi? Var soruları insanın aklına gelir. Torul Belediye Başkanımız geçmişten ders alarak daha şeffaf daha modern hizmetler ile ilçe halkının hizmetine sunmalıdır. Zaten yapılan hizmetler Belediye’nin Sosyal Paylaşım ağlarından paylaşılıyor. Sosyal Medyayı kullanmayan kişilerde zaten yapılan hizmeti görüyor şeklinde” konuştular.

Bizde Torul Haber Ekibi olarak Torul Belediye Başkanımıza  Görevinde Başarılar diler iddia edilen soruların hakkında  basın açıklaması  yaparak  kamuoyuna gerekli açıklamayı yapacağına inanıyoruz.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir