Evren Özdemir MHP'nin Adayı

banner88

MHP'den Torul Belediye Başkan Adayı Tarım ve Orman Müdür vekili Evren Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisinden Resmen Aday oldu.

Evren Özdemir MHP'nin Adayı

Torul Tarım ve Orman Müdür  vekilliği görevinden istifa ederek Torul MHP Milliyetçi Hareket Partisi Torul İlçe Başkanlığına  Torul Belediye Başkan Aday adayı  olarak müracaat eden Evren Özdemir, aday adaylığını resmen açıklamıştı. Aynı zamanda MHP'den bir Başka Aday ise Kemal Emiroğlu MHP Torul Belediye Başkanlığına  aday adayı Olan Emiroğlu,  Torul MHP ilçe Başkanlığında  yapılan toplantıda alınan kararda Kemal Emiroğlu, Torul Belediye Başkanlığı A.adaylığından  çekilerek  tercihini Evren Özdemir, tarafından kullandı. Bugünde MHP Genel Merkezinde  Genel Başkan Devlet Bahçeli'den  Torul Belediye Başkanlığı adaylığını netleştirdi.

banner90
Torul Halkı tarafından çok sevilen Özdemir, için ilçe halkı  Evren Özdemir, partili partisiz  her kesimin oyunu alabilecek bir yapıya sahip olan Özdemir, için ilçe halkı şu ifadeleri kullandı. "Evren Özdemir, bizlerin elinde büyüdü. Büyüğüne karşı saygılı Küçüklerine karşı sevgi dolu  yüreğinin ve gözlerinin içinden sevgi dolu bir evladımızı  bu kutlu yolda da biz Torul Halkı olarak Özdemir'in sonuna kadar yanındayız ifadelerini "kullandılar.   

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir