Evren Özdemir Göreve Başladı!

banner88

31 Mart Mahalli idareler ve Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Torul Belediye Başkan Adayı Evrim Evren Özdemir seçimleri kazanmasının ardından ilçe Seçim Kurulundan mazbatasını alarak Göreve başladı.

Evren Özdemir Göreve Başladı!

Pazar günü Yapılan Mahalli İdareler ve Genel Seçimlerinde Torul Milliyetçi Hareket Partisi MHP Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Belediye Başkanlığı seçilmesinin ardından Bugün Evren Özdemir, Eşi Nazan Özdemir, MHP Torul İlçe Başkanı Temel Özkan,  İl Genel Meclisi üyeleri MHP Torul Kadın kolları MHP Torul Gençlik kolları Başkanları ile Partililerin  ve vatandaşların katılımı ile İlçe Seçim kurulundan Mazbatasını alan Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Torul Belediyesine  kalabalık bir yürüyüşle hareket eden Başkan Evren Özdemir’i Belediyenin Önünde Belediye personeli bekledi Başkan Özdemir Belediye Personeline ayrı ayrı Teşekkür ederek  vatandaşlara Belediyenin  önünde bir konuşma yaptı.  

İşimiz Hizmet Olacak

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir  Torul Belediyesinin önünde yaptığı konuşmasında şöyle devam etti“Bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bilmelisiniz ki, hayata geçireceğimiz projeler sizlerin mutluluğu, refah içerisinde yaşaması, daha da önemlisi güzel ilçemize yeni bir çehre kazandırmaktır. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır sorumluluğumuzun bilinciyle vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini uygun şekilde hazırlayacağımız projeleri birer birer hayata geçireceğiz. Bundan sonra sizlerden aldığımız destekle işimiz hizmet olacaktır. Makam sevdası değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak iyi ve kötü günde Torul halkının yanında olmaya gayret göstereceğiz” cümlelerini kullandı.

banner90
En büyük Hedefimiz Modern bir İlçe

Başkan Özdemir yaptığı konuşmasında  en büyük hedefimiz Torul’u modern bir ilçe  yapmaktır. Bunun içinde tüm Projelerimizi biber bire  Torul halkının hizmetine sunacağız  diyen Başkan Özdemir, Sözlerine şöyle devam etti.“Sevgiyle, hoşgörüyle, ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı içerisinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek yerler arasında kendine sağlam bir konum elde edecek modern bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir. İlçemizi sizlere yakışır bir şekilde gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir yer haline getirmek, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek, problemlerinde çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız. Bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Bize oy veren tüm siyasi düşünceden herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra amacımız Torul Belediye Başkanı olarak sizlere en güzel şekilde hizmet etmektir. Bizden dualarınızı esirgemeyin. İnşallah Belediyeye girişimizle beraber hizmetlerimiz en güzel şekilde devam edecektir. Sayın Nidai Köroğlu'na ilçemize 5 yıl boyunca yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyorum.”

Evren Evrim Özdemir Torul Belediye Başkanı

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 17:54

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir