Belediye Başkanının Mesaisi olmaz

banner88

Cumhur Başkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. "Belediye hizmetlerinin bürokrasisi manisi olmaz. Belediye Başkanının Mesaisi olmaz. Sürekli halkın içinde olmayan kapısı halka açık olmayan, Telefonu çaldığında açılmayan bir Belediye Başkanının başarılı olması mümkün değildir" dedi.

Cumhur Başkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. "Belediye hizmetlerinin bürokrasisi manisi olmaz. Belediye Başkanının Mesaisi olmaz. Sürekli halkın içinde olmayan kapısı halka açık olmayan, Telefonu çaldığında açılmayan bir  Belediye Başkanının başarılı olması mümkün değildir" dedi.

Torul Belediye Başkanı  Nidai Köroğlu, Torul'a 5 yılda yaptığı hizmetler  kesinlikle tartışılmaz bir gerçektir. Başkan Köroğlu'na sosyal medyadan az bir eleştiri yapıldığında Başkan  Nidai hemen Sosyal medya hesabını kapatıp  kişilerin telefonlarına bakmıyor.

banner90
Gümüşhane Haber Gazetesine bağlı  İnternet Haber Siteleri olan www.anindahaberler.com.tr ve www.habertorul.com haber sitelerinde yaptığımız haberler başkanı eleştirmedik Başkan Köroğluna bizzat söyledik ama başkan yine aynı halk ile küsmeye devam etti. Sitelerimizde yaptığımız haberler ile başkanı  uyarmaya çalıştık  Son olarak Başkan Köroğlu size Sayın Cumhurbaşkanımz ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cümlelerini hatırlatırız. . "Belediye hizmetlerinin bürokrasisi manisi olmaz. Belediye Başkanının Mesaisi olmaz. Sürekli halkın içinde olmayan kapısı halka açık olmayan, Telefonu çaldığında açılmayan bir  Belediye Başkanının başarılı olması mümkün değildir" dedi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir