Başkanı Köroğluna İhanet Eden Onur Çubukçu

banner88

Gümüşhane'nin Torul İlçesinin Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, için dün akşam Haber Sitemizde "ADAY OLURSA KAZANAMAZ" Haberinin ardından Sosyal Medyada yaptığı algı operasyonunda Başkana iyilik değil Nankörlük yapan Onur Çubukçudur.

Başkanı Köroğluna İhanet Eden Onur Çubukçu

Gümüşhane'nin  Torul İlçesinin Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, için dün akşam Haber Sitemizde "ADAY OLURSA KAZANAMAZ" Haberinin ardından Sosyal Medyada yaptığı algı operasyonunda Başkana iyilik değil Nankörlük yapan Onur Çubukçudur. Kocaelin'de yaşayan Çubukçu, Belediye Başkanı  hakkında yapılan haber Başkanın Nidai Köroğlu'nun Torul'a yaptığı hizmetlerini eleştirmek değildir. Başkanın  İlçeye yaptığı  hizmetleri inkar eden Torul'a  ihanet eder. Haber sitemizin ve  Torul  halkının eleştirdiği  konu Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, "Hakkında çıkan eleştiriyi kabullenemeyen ve ilçe halkıyla  beraber Esnafın birçoğu  dargın olduğudur. Bu dargınlığı  tüm Torul'da yaşayan  vatandaşlar da bu olayı çok iyi bilmektedir " 

Şimdi Sade Gümüşhane,Torul ve Türkiye kamuoyuna soruyorum?  Torul'da  değil Kocaeli'de yaşayan aslen Torul'u olan Onur Çubukçu, Şallatanı Sosyal Medya hesabından benim ve Gazetem adına paylaştığı şu yazı " Salih Zengin 100 TL karşılığında yapamayacağın hiç bir haber yok bunu bu haberle anlattın. Bu adamın torula yapmadığı kalmadı. Kalemin çok ucuz Salih" yorumuna Torul Haber  Sitesi olarak bundan sonra ilçede  adı şallatan olarak anılacak olan Onur Çubukçu, Sana sesleniyorum. Değil 100 TL Senin gibi bir şallatanın  yorumlarıyla haber yapılmaz parayla haber değil belgeyle haber yapılır. Salih Zengin Gazeteciliği bırakır gerekirse Kalemi kırıp atar ama Kalem satmaz.  Kalemi de Başkanı da senin gibi şallatanlar satıyor. 100 TL yi ispatlamayan  vatan hainidir.  

Habere yarum yapan kişiler Bekir Pekin'in haricinde kilerin hepsi Kocaeli'nde, Bursa'da İstanbul'da yaşayan veya diğer illerde yaşayan kişilere sesleniyorum oylarınızı Torul'a alın  başkana öyle destek verin. uzaktan doğru klavye şövalyeliği yapmayın. 

Adı geçen kişinin hakkında yasal işlem başlatıldı. Buradan Ak Parti Genel Merkezinin yetkililerine sesleniyorum  Eleştiriyi kabullenemeyen  ve ilçe halkıyla barışık olmayan birisi için  sosyal medyadan  Başkana özgür düşünceleriyle  yorum yaparak  değil  de iftira ile basına iftira atan bir kişiye dur demesini bilmeyen  bir Belediye Başkanı ilçe halkıyla uyum içerisinde olmayan bir Başkan Ak Belediyeciliğe bir kara lekedir.

banner90

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 18:36

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir