Başkan Özdemir’in Ankara Temasları Devam ediyor

banner88

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim ÖZDEMİR Ankara temaslarına devam ediyor. Belediye Başkanımız, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Merkez Yönetim Kurulu Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanı Sadir DURMAZ’ı makamında ziyaret ederek ilçemizde devam eden ve planlanan projeler ile ilgili kendilerine bilgi verdi.

Başkan Özdemir’in  Ankara  Temasları Devam ediyor

Torul Belediye Başkanı  Evren Evrim ÖZDEMİR Ankara temaslarına devam ediyor. Belediye Başkanımız, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Merkez Yönetim Kurulu Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanı Sadir DURMAZ’ı makamında ziyaret ederek ilçemizde devam eden ve planlanan projeler ile ilgili kendilerine bilgi verdi.

Ziyaretlerinde 23. 24. Ve 25. Dönem ilimiz Milletvekili, AK Parti Genel Merkez Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkan Vekili Prof Dr. Kemalettin AYDIN’ı Genel Merkezde ziyaret eden Başkanımız, kendilerine ilçemizde devam eden ve planlanan projeler ile ilgili bilgi verdi.

Gümüşhane Milletvekillerimiz Cihan PEKTAŞ ve Hacı Osman AKGÜL ile iftar yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanı, kendilerine yapımı planlanan projeler ile ilgili bilgi vererek yatırımlar noktasında gerekli girişimlerin alınacağı sözünü aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Trabzon Milletvekili Salih CORA’yı makamında ziyaret eden Başkanımız, projeler ile ilgili kendisine bilgi vererek üzerinde Torul Kalesi Cam Seyir Terası’nın fotoğrafının yer aldığı hediyesini takdim ederek kendilerini ilçemize davet ettiler.

banner90
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı,  İller Bankası, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Orman Genel Müdürlüklerini ziyaret ederek ilçemizde devam eden projeler hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız projeler ile alakalı ödenek noktasında gerekli girişimlerde bulundu.

Ziyaretlerin son derece olumlu ve projeler ile ilgili müjdeli haberlerin de olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR, Ankara temaslarına tüm hızıyla devam edeceklerini belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 10:15

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir