Aday Oldun Ama Başkan Olamayacaksın

banner88

Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, 30 Mart 2019 yerel Seçimlerinde Ak Parti Torul Belediye Başkan adayı Nidai Köroğlu oldu ama Başkan olamayacaksın Nidai Başkan

Aday Oldun Ama Başkan Olamayacaksın

Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, 30 Mart 2019 yerel Seçimlerinde  Ak Parti Torul Belediye Başkan adayı Nidai Köroğlu oldu ama Başkan olamayacaksın Nidai Başkan

Gümüşhane Haber Gazetesi, Anında Haber ve Torul Haber  sitelerinde  Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, hakkında  yapılan eleştiri haberleri  Başkan Köroğlu'nun İlçeye  yaptığı hizmetleri hiç eleştirmedik. Eleştirdiğimiz konu Nidai Köroğlu'nun halk ile barışık olmadığını eleştirdik. Gümüşhane Haber Gazetesi, Anında Haberler ve Torul Haber sitesinin İmtiyaz Sahibi Salih Zengin konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şöyle devam etti. "Haftalık yayım yapan Gümüşhane Haber Gazetesi ve Anında Haberler ve Torul Haber  sitelerinde Torul Belediye Başkanı   Nidai Köroğlu hakkında Yaptığımız haberler Torul'a yapılan hizmetleri eleştirmedik. Neyi Eleştirdik Nidai Köroğlu'nun şahsını eleştirdik. Başkan Köroğlu, 22 Temmuz'da  Sosyal Medya Hesabını kapattı. Bizde  Basın olarak Neden 22 Temmuz Haberini yaptık. Konuyla ilgili Başkan Kamuoyuna açıklama yapsın haberini yaptık.  Başkan Basın açıklaması yapması gerekirken  Başkan Köroğlu, ve  Başkana yalakalık yapan yalamalar Sosyal Medyadan saldırı yaptılar.  

Kamu oyuna Basın Mensubu olarak değil  bir vatandaş olarak seslenmek istiyorum? Hakkınızda çıkan bir olumsuz haberi  hakkında yasal hakkını kullanmak var iken Sosyal Medyadan Çirkin ve yalan iftiralar ile  saldırmak ne kadar doğrudur. Takdir kamuoyunundur.

Torul Belediye Başkanının Bu çirkin iftiralarını unutarak kötü söz sahibinindir düşüncesiyle sırf Torul'a yapılan güzel Hizmetlerden  dolayı Kaçkar TV'de Canlı Yayın programına Torul Belediye Başkanı  Nidai Köroğlu'nu  alarak  Torul Cam Seyir Terasında Torul'a yapılan hizmetleri anlatma imkanı sağladık.

Canlı Yayın Programını İzleyin  haberi neden yaptığımızı anlaşılır. Hemen Programın ardından Programa   Torul Ak Parti Belediye Meclis üyelerinden bir kişi katıldı. İlçe teşkilatından hiç katılan olmadı.

Canlı yayın programına Ak Pati teşkilatından kimse katılmadığından ilçede yaptığım araştırmada  Başkan Nidai Programa Ak Parti teşkilatını ve Ak Partili Belediye Meclis üyelerini çağırmadığını öğrendik.

Yine Hemen ardından ilçe  halkı  ve esnafıyla yaptığımız röportajlarda ilçe esnafı ve halkın Başkan çalışıyor ama başkanın tek suçu ilçe halkı ile barışık olmadığını iddia ettiler. Bu röportajlara istinaden haber sitemizde Aday gösterilirse Kazanamaz diye haber yaptık. Haberin ardından  Sosyal Medyadan tarafımıza 100 TL karşılığında haber yapıyoruz diyen Klavye şövalyeleri Hiç bir Basın Mensubu Para ile Haber yapmaz ancak Torul'da yaşamayan ve çirkin iftiralar atan yorumcular siz 100 Tele karşılığında yorum mu yapıyorsunuz. Gazetemizin 100 TL karşılığında haber yaptığımızı ispatlamayasınız namertsiniz" dedi.  

Tüm bu olaylardan dolayı  2019 Mart Ayında yapılacak olan Belediye Seçimlerinde Aday olmasını başardın ama başkan seçilemeyeceksin Başkan. Şimdiden MHP'ye Torul Belediye Başkanlığı hayırlı olsun.

banner90
Hangi Yüzle Seçmenin Karşısına Çıkacaksın!

Torul Belediyesi geçtiğimiz yıllarda Torul'da İftar Yemeği veren Sayın Başkan Torul'da  bulunan lokantalara yemeği yaptırmayıp ta Trabzon'dan yemeği getirten, Ekmeği pideyi Gümüşhane'den getirten Çayı Rize'den getirten Sayın Başkan Torul'da yemek yapacak lokanta yok muydu? Torul'da ekmeği alacak Fırın  yok muydu? Çay Demleyecek Kahveci veya Çay ocağı yok muydu?  ilçe esnafını hiçe sayarak adalet saçan sayın başkan bu nasıl adalet açıklar mısın kamuoyuna sayın Nidai köroğlu Şimdi 30 Mart'a hangi yüzle Esnafın karşısına çıkıp oy isteyeceksin.

Hizmetini Kimse Eleştirmiyor Başkan Kişiliğin Eleştiriliyor!

Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu Torul Belediye Başkanı olduktan sonra ilçe gerçekten her konuda hizmet aldı. İlçe halkı Başkanın ilçeye Yaptığı hizmetleri kimse eleştirmiyor? Başkanın Esnaf ile barışık olmadığı küskün olduğu tartışılıyor?  Bu yüzden yapılan araştırmada Başkan Köroğlu ilçe halkıyla küskün olduğundan dolayı 30 Mart 2019 yılında yapılacak olan seçimlerinde seçmenin büyük bir çoğunluğu MHP'nin adayına oy vereceği  halk arasında konuşuluyor.

  

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir