Aday Gösterilirse Kazanamaz!

banner88

Gümüşhane'nin Torul ilçesi Ak Partili Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilirse Ak Parti Torul Belediyesini kaybeder.

Aday Gösterilirse Kazanamaz!

banner90
Gümüşhane'nin Torul ilçesi Ak Partili Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilirse  Ak Parti Torul Belediyesini kaybeder. Torul Ak Partili Belediye Başkanı ilçe halkı ve ilçe Esnafı ile barışık olmadığı nedenlerinden dolayı Başkan Köroğlu, Mart ayında yapılacak olan seçimlerinde Torul MHP İlçe Başkanlığının adayı ilçe halkı tarafından çok sevilen bir aday  olduğundan dolayı Ak Partili Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, 'Aday Gösterilirse kazanamaz 'soruları şimdiden ilçede konuşuluyor.

Torul Haber ekibi olarak ilçede yaptığımız tarafsız araştırma sonunda İlçe Belediye Başkanı İlçe halkı ve Esnafı tarafından Küskün olduğundan dolayı kazanamaz, iddiaları ilçenin nabzının sandığa d yansıyacağını kesin olarak  yansıtılacağını da  kesin olarak konuşulmaktadır.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir