Torul’da Hoş geldin Bebek Uygulaması

banner88

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Belediyenin Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Torul’da her yeni doğan Çocuğun evlerine ziyaret gerçekleştirerek yeni doğan bebeklere “Hoş Geldin Bebek” hediyeleri takdim ediliyor.

Torul’da Hoş geldin Bebek Uygulaması

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Belediyenin Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Torul’da her yeni doğan Çocuğun evlerine ziyaret gerçekleştirerek yeni doğan bebeklere  “Hoş Geldin Bebek” hediyeleri takdim ediliyor.

Gümüşhane’nin Torul İlçe Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Torul’da bir ilke imza atarak Belediyenin Sosyal Sorumluluk içerisi içerisinde olan projelerinden biriside  ilçede yeni doğan bebeklerin  evini Eşi ve Belediye Ekipleri ile ziyaret ederek yeni doğan Bebeğe  “Hoş geldin Bebek” hediyesi  verilirken Her doğan yeni bir fidan” sloganı ile doğan bebekler adına fidan dikimi gerçekleştiriyor. Bu uygulama Torul halkı tarafından takdir edildi.

banner90
“Hoş geldin Bebek” uygulaması ilk defa 07. 07. 2019 Tarihinde ilçede Doğan Güller çiftinin Ali Güner’in evine Belediye Başkanı Evren  Evrim Özdemir  eşi Nazan Özdemir ile Güler ailesinin Mutluluğuna ortak olarak  kendileri için özel olarak hazırlanan “Hoş geldin Bebek” hediye paketi verildi.  Ardından  Torul Belediyesi Hakla ilişkiler  Müdürlüğü Çalışanları  Uras Sönmez Çitinin evine ziyaret yapılarak ona da “hoş geldin Bebek “ hediye paketi verildi.

Torul Belediyesi "Her doğan yeni bir fidan" sloganıyla yeni doğan bebeklerin adının verildiği fidanları Torul Kalesi’nde dikmeye başladı.

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir,  konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Belediye olarak vatandaşlarımızın sevinçleri ve hüzünlerinde her zaman yanlarında olmaya gayret göstereceğiz. Daha önce ilçemizde uygulanmayan bir sosyal faaliyeti aktif hale getirdik. İlk ziyaretimizi de Güler çiftimizin evlerine gerçekleştirdik. Yeni doğan bebeğimize hediyemizi takdim ederek ailemizin sevincine ortak olduk. Büyük bir teveccüh ile girdiğimiz gönüllerde kalıcı olmak istiyoruz, vatandaşlarımızın hem zor günlerinde hem de mutlu günlerinde yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına başlattığımız bu projemiz sadece hediye ile değil aynı zaman fidan dikimi ile de anlamlı hale gelecek. İlk fidanlarımızı da Torul Kalesi’nde diktik. Yavrularımızın isimleri inşallah bu ağaçlar ile birlikte büyüyecek.” ifadelerine yer verdi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir