Torul’da 29 Projeye Ne zaman Yapılacak!

banner88

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, 31 Mart 2019 Seçimlerinde Torul Belediye Başkanlığına Aday olduğu dönemde Torul’u halkının karşısına 29 farklı projeyle çıkmıştı. Başkan Özdemir, 1,5 yıldır Torul Belediye Başkanı olarak görev yapıyor ama 29 projeden hiçbirine başlanmadı, Torul halkı Başkan Özdemir’e soruyor 29 Projeye ne zaman başlayacaksın.

Torul’da 29 Projeye Ne zaman Yapılacak!

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir,  31 Mart 2019 Seçimlerinde Torul Belediye Başkanlığına Aday olduğu dönemde Torul’u halkının karşısına 29 farklı projeyle çıkmıştı. Başkan Özdemir, 1,5 yıldır Torul Belediye Başkanı olarak görev yapıyor ama 29 projeden hiçbirine başlanmadı, Torul halkı Başkan Özdemir’e soruyor 29 Projeye ne zaman başlayacaksın.

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, 31 Mart 2019 Seçimleri arifesinde Torul halkının karşısına 29 farklı projeyle çıkmıştı. Torul Halkı Başkan Evren Evrim Özdemir’in seçim vaatlerinde verdiği söze inanarak 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde Evren Evrim Özdemir’i Torul Belediye Başkanı olarak seçti. 31 Mart Seçimlerinin ardından tam 1,5 yıl oldu ancak vaat edilen 29 projeden birinin yapımına başlanmadı.

Torul Halkı şimdi Başkan Özdemir’e Soruyor?  Torul Belediye Başkan Adaylığın döneminde vaat edilen 29 farklı proje Torul seçmeninin gözünü boyamak için mi? Verildi.  Torul Halkına vaat edilen 29 projenin  yapımına ne zaman  yapılacak  sorularına  Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’den  açıklama bekliyor.

banner90
Torul için 29 Farklı Proje

1.PROJE : Sera Çiçek  Bahçeleri  ve kültür Mantarı  Tesisleri  2. PROJE  Gökyüzünde Hamak Keyfi 3.PROJE: Belediyenin Bünyesinde Elektrik üretimi ve satışı 4.PROJE : Doğal Kaynak Suyu Dolum Paketi Fabrikası kurma  5 PROJE : İçme Suyu Kaynağının Değiştirilmesi ve Donanımlı Su deposu  yapımı 6.PROJE:  İlçemizi Doğalgaz kazandırma, 7 PROJE:  Mezbaha ve Modern Hayvan pazarı           8 PROJE : Otopark Sorununu çözeceğiz  9. PROJE : Suni Gölet Projesi  10. PROJE:  Yayla  Şenlikleri  11. PROJE : Sivil Toplum Örgütlerinin Tek Çatı altında toplanması  12.PROJE : Sokak hayvanları için besleme ve odaları 13. PROJE:  Çocuk Oyun Kulübü projesi 14 PROJE: Sanayi sitesini yeniden oluşturma 15:PROJE: Yaşlılara Evde Temizlik Hizmeti 16.PROJE:  Katı Atık Bertaraf Tesisi 17.PROJE:  Yürüyüş yolu ve piknik alanları 18. PROJE:  Yeni ve Daha modern Otogar 19.PROJE: Yürüyüş yolu projesi 20.PROJE: Tek Tip Çatı Modeli 21.PROJE : Şehir Merkezinin ışıklandırılması ve Beyzaj Çalışmaları 22.Proje  Tarım ve Hayvancılığın Geliştirilmesi 23.PROJE:  Harşit Çayının  Temizlenmesi 24.PROJE: Çocuk Oyun Parkları 25.PROJE:  Torul Barajını Turizme Kazandırma  26.PROJE:  Mevcut Pazaryeri  modernize edilecek 27. PROJE : Beyaz Masa Projesi 28.PROJE : Kültür Merkezi  29.PROJE:  Spor potansiyelini Daha verimli kullanılmasını sağlayacağız Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’in Torul halkına seçimde  göz boya  için verdiği vaatlerini Torul Halkı unutmadı.

Torul Haber Ekibi olarak Torul halkı ve Gurbetteki Torul’ular la yaptığımız röportajlarla Torul halkı şu cümleleri kullandılar. “Torul yıllardır Gümüşhane’nin ücra köşesinde unutulmuş bir ilçedir. İlimizin Siyaset adamları Vekillerin seçim çalışmalarında verdikleri vaatlerine zaten yalan vaat olduğunu biliyoruz ve ona göre de inanmıyorduk Torul halkının içini acıtan sorun kendi evlatlarımızın Torul halkına vaat vererek verdikleri vaatleri yerine getirmeyenler Torul halkının üzüyor” Cümlelerini kullandılar.   

Torul Haber Ailesi Olarak doğru ve Tarafsız  bir şekilde Torul Halkının  Sorunlarını  yetkililerden isteklerini şartlar ne olursa olsun kamu oyuna duyurmak olacaktır. Torul Haber İstihbarat Servisinin Ak Parti Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu için oynan perde arkası oyunlarının arkasında  kimlerin olduğunu da belgelerle kamu oyuna açıklayacağız. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 19:52

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir