Torul TV8’5, de Tanıtıldı

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Bugün Televizyon kanallarında TV8’5 TV’de "Life Style" adlı programa konuk olarak Torul’da yapılan ve devam eden projeleri açıkladı.

Torul TV8’5, de Tanıtıldı

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Bugün Televizyon kanallarında TV8’5 TV’de  "Life Style" adlı programa konuk olarak Torul’da yapılan ve devam eden projeleri  açıkladı.

 Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir TV8’d’de "Life Style" adlı programa konuk olarak Başkan Özdemir, TV8’5 Ekranlarında  Belediye Başkanı olmadan önce memurluk hayatından Belediye Başkanlığında Torul’a  yapılan ve yapılması beklenen projeleri  sırasıyla  açıkladı.

Torul’un Önemli Sorunlarını Tespit Ettim.

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir,  TV8’5 Ekranlarında yaptığı açıklamada “ Ben Torul’uyum ve Torul’da yaşadığımdan İlçemin sorunlarını çok iyi biliyordum. 31 Mart Seçimlerinde Torul Belediye Başkanlığına seçilmemin ardından şirin ilçemiz için hazırladığımız projeler için Ankara’ya giderek Başta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliyi Ziyaret ederek Torul için hazırlanan projelerimize  Genel Başkanımız Devlet Bahçeli sonuna kadar destek vereceğini açıkladı. Ardından yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Sadir Durmaz beyi ziyaret  ederek projelerimizi sunduk. Ardından bölge Milletvekillerimiz H. Osman Akgül, Cihan Pektaş ve Trabzon Milletvekili Salih Coara ve eski milletvekilimiz Prof.Dr. Kemalettin Aydın beyi  ve MHP’li  bazı Milletvekillerini ziyaret ederek bütün proje dosyalarımızı kendilerine ilettik ve sonuna kadar destek olacaklarını söylediler. Hatta bir tane projemiz geçti 2 tane projemiz de onay aşamasında” dedi.  

Torul’da Altyapı Çalışması

Torul Belediye Başkanı Özdemir TV8’5 Ekranlarında  yaptığı açıklamasında “ seçimden önce yer tespit ettiğimiz alt yapı projemiz  var. Taşkın sellere maruz kalan bir bölgedeyiz.  Bu sel  sorunlarının sıkıntılarını çekmek istemiyoruz. Şimdi bu proje  bir hafta içinde onaylanır. Kanalizasyon ve yağmur suyunu bir arada getirmeyi planlıyoruz.  Kanalizasyon ve yağmur suyunu dereye arıtarak vermeyi hedefledik” ifadelerini kullandı

Torul’un ışıklandırması çok yetersiz

Başkan Evren Evrim Özdemir, açıklamasında “ Torul’da ışıklandırma çok yetersiz. Şimdi biz bu çalışmaları yaparken kırılan her yeri tamir etmek zorundayız. Bunların akabinde Torul’u çok güzel bir ışıklandırma ile ışıklandırma yapacağız” dedi.

Torul Belediyesinde Proje Ekibi kuruldu.

Başkan Evren Evrim, açıklamasında “Torul’a daha güzel bir hizmet sunmak için birkaç arkadaşla beraber bir proje ekibi kurduk. Şuanda Türkiye’de ve Dünya’da ne kadar proje varsa biz onları takip ediyoruz. O projeleri ilçemizde ve Belediye Hizmetlerimizde nerde ve nerelerde hayata geçirebiliriz  onun çalışmalarını yapıyoruz” dedi.

Torul’da Sanayi Projesi

Özdemir ilçemizdeki sanayi çok eski  bir sanayi  biz bu sanayi başka bir yere taşıyarak Torul halkına yakışır modern bir sanayi  kurmak için projelerimiz devam ediyor Torul’un insanı herşeyin en iyisine layık.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 21:48

Sevgi Bilge

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir