Torul Belediye Başkanı Özdemir’in Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

banner88

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamasında cavid-19 kapsamında yapılan test sonucunun pozitif çıktığını Başkan Özdemir kendisi kamu oyuna açıkladı.

Torul Belediye Başkanı Özdemir’in Covid-19 Testi Pozitif  Çıktı

Gümüşhane’nin  Torul  Belediye Başkanı   Evren Evrim Özdemir, Sosyal Medya Hesabından  Covid-19 Virüs Salgın hastalığı nedeni ile yapılan Covid -19 Testinin pozitif çıktığını açıkladı. Torul Belediye Başkanı Evren Özdemir Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamasında "Koronavirüs testlerim pozitif çıkmıştır. Bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli kardeşlerime bu haberi birinci ağızdan vermek, salgın ciddiyetini yeniden, paylaşmak, anlatmak istedim. Kovid-19 süreci henüz bitmedi. Evlerinizden maskesiz çıkmamanızı, kendinizi, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi etkilememenizi, ölümcül sonuçlar doğurabilecek tüm toplu yaşam faaliyetlerinden uzak durmanızı bir kez daha rica ediyorum. Hastalığıma ilişkin karantina sürecim, bu hastalığa yakalanan tüm vatandaşlarımız gibi başlamıştır. Karantina sürecim bittiğinde, yine direkt sizlerle paylaşacağım ve Torul için çalışmaya devam edeceğim.Allaha emanet olun.Dualarınızı eksik etmeyin” şeklinde konuştu.

banner90

Bizde Torul Haber Ekibi olarak Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir  beye Sen Evren Başkan Torul için  bir çok zorluklara göğüs gerdin  Torul için gözyaşı döktün, bütün dualar senin için Evren Başkan Yüce Allahım Sana   acil şifalar  vermesini  dileriz.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 07:30

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir