Kamu oyuna Duyuru

banner88

Gümüşhane Haber Gazetesi’nin yayın kuruluşu olan TORUL HABER internet haber sitesinde 01.11.2020 Tarihinde yaptığımız “Torul’da 29 Projeye Ne zaman Yapılacak!” Haberi hakkında Gazetemizin imtiyaz sahibi Salih Zengin kamuoyunu bilgilendirmek için basın açıklaması yaptı.

Kamu oyuna Duyuru

TORUL HABER internet Haber sitesinde 01.11..2020 Tarihinde  “Torul’da 29 Projeye Ne zaman Yapılacak!” haberinde Sosyal medya  üzerinden haberi yapan  Gazetemizin  imtiyaz Sahibi yalan haber yaptığı iddialarına  Salih Zengin kamu oyunu bilgilendirmek  için  basın açıklamasında bulundu.

Gazeteci Salih Zengin yaptığı açıklamasında şöyle devam etti”  Değerli büyüklerim Abilerim ablalarım kardeşlerim ve hepsinden önemlisi yürekleri altın gibi olan Torul halkı. Sizlerin evladı olarak Sarı Basın kartına sahip bir gazeteciyim.  Yaptığım haber Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, 31 Mart 2019 Seçim arifesinde 29 farklı proje açıklayarak Torul Halkının karşısına çıkmıştı.  Gurbette yaşayan Torul’u hemşerilerim Evren Başkanın 29 projesini sordu. Ben bir gazeteci olarak bu projelerin hangisi yapılıp hangisi yapılmadığını biliyorum. Ancak kamuoyu başkanın ağzından bu 29projenin hangisi yapıldı hangisi proje aşamasında hangisinde ilgili kurumlarca engelle karşılandı diye Basın açıklaması yaparak kamuoyunu bilgilendirmek için Torul’da 29 Proje Ne zaman yapılacak haberini yapmadan önce bir gazeteci olarak Evren Evrim Özdemir’i aradım. Ancak evren başkan cevap vermedi ve dönüşte yapılmadı ve bende Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’ 29 Proje için Basın açıklaması yapsın herkesin kafasındaki soru işaretleri ortadan kalksın Ama yaptığımız habere Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, basın açıklaması yapmadı,  birileri sosyal medyadan benim yalan haber yaptığımı iddia edenler bu haberin muhatabı Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir 29 projeyle ilgili basın açıklaması yapması her kesin kafasındaki soruyu işaretlerinin ortadan kaldırılmak dururken saçma sapan yorumlarla bir insanı yalancı düşürmek isteyen zihniyetler mi yalancı bunu kamu oyu iyi bilir.

Değerli Torul’u Büyüklerim Ablalarım kardeşlerim Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, birkaç sefer telefonlarıma çıkmadı bende mesaj yoluyla sordum kendisine bana ulaşamadığında Belediye personeli Yasin Beye ulaş o bana ulaşır şimdi Başkanın bunu demesinin nedeni şu galiba Salih Zengin Trabzon Meydan Parkında boş zamanlarında Babama ait olan Ayakkabı Boya Sandığında Ayakkabı boyacılığı yaptığımdan muhatap olmak istemiyor. Evren Başkan Gazetecilik Kimliğimin haricinde Elektrik Elektronik mühendisiyim. Halen dışardan iletişim fakültesini okuyorum hiç kimsenin bilmediği özel bir kimliğe de sahibim Evren Evrim Özdemir.

Değerli Torul’u büyüklerim   Abilerim Ablalarım kardeşlerim  ve Değerli kamu oyu benim Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir ile hiç bir sorunum yoktur. Torul için yaptığı  her hizmetin haberini opjektif bir şekilde yaparım. Torul için  vaat edilen 29 Projenin  ne aşamada olduğu ile de kamu oyu başkandan açıklama bekler  gerekli açıklama geldiğinde de  yapılan açıklamayı  haber yapılacaktır karar Torul halkınındır karar kamu oyunundur" şeklinde konuştu. 

banner90

TIKLA İZLE 

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir