Dualarımız Seninle Evren Başkan

banner88

Torul’un Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Covid-19 adı verilen virüs salgını kapsamında Belediye Başkanımız Evren Evrim Özdemir’in yaptırdığı covid-19 testinin pozitif çıktı.

Dualarımız Seninle Evren Başkan

Gümüşhane’nin Torul İlçesi MHP’li Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’in Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Covid-19 adı verilen virüs salgını kapsamında yapılan covid-19 testinin pozitif çıkması ardından karantina altında olan Belediye Başkanımız Evren Evrim Özdemir beyin bir an önce covid- 19 virüs salgınını yenerek Belediye Başkanlık görevine bir an önce dönmesi için tüm okunan dualar senin için Evren Başkan.

Torul’un Duayen Gazetecilerinden İbrahim Özdemir  Abimizin  oğlu  Evren Evrim Özdemir, ilçemizin  gülen yüzü büyüğüne  küçüğüne son derece saygı  ve sevgili  olan Torul Belediye Başkanımız  Evren Evrim  Özdemir’in Covid -19 virüs salgınını bir an önce yenerek sağlığına kavuşması  için öncelikle tüm Torul’u kardeşlerimizden Torul Haber Ekibi olarak  dua etmenizi  rica ederiz.

banner90
Torul’u   abilerimiz  Torul Haber internet Sitesinin Sahibi Salih Zengin’de Covid -19 salgınına yakalanarak 25 gün Yoğun Bakımda yattıktan sonra   covid 19 salgınını yenerek normal hayata döndü.  Yaptığımız Dualarımızda  Torul Belediye Başkanımız Evren Evrim Özdemir  beye Torul’da  ve Gümüşhane’de covid 19 virüs salgınına yakalanan tüm hemşerilerimize derken  Tüm Türkiye genelinde covid 19 salgınına yakalanan kardeşlerimize de dua edelim . Torul Haber Ekibi olarak  Allah bu  salgını tüm dünyadan kaldırsın inşallah

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 21:38

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir