Teşekkürler Evren Başkan

31 Mahalli idareler Genel Seçimlerinin Ardından Torul Belediye Başkanlığına MHP’den Başkan Seçilen Evren Evrim Özdemir’e Doğup büyüdüğüm şirin ilçemin güzide halkı adına teşekkür etmeği gereğini duydum.

Torul Eski Belediye Başkanı Mimar Nidai Köroğlu’da Şirin ilçemize gerçekten büyük hizmetler yaptı. Torul tarihinin en büyük Belediyecilik hizmetini Nidai Köroğlu döneminde gördü. Ancak Başkan Köroğlu’nun hatası ilçe halkı ile barış olmadığından kinciliğinden kendisinde yıprattı ilçemizi de yıprattı. Ama hiç kimse de Başkan Köroğlu’nun ilçeye yaptığı hizmeti inkâr edemez.   

31 Mart Seçimlerinde MHP’den Torul Belediye Başkanlığına Seçilen Evren Evrim Özdemir, Başkanlık koltuğuna oturalı yaklaşık 4 ay oldu. Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’i zaman zaman eleştirdim.  Yaptığım eleştirileri de ılımlı bir dozda yaptım. Yapılan eleştirilerden darılmadı, küsmedi, sadece ufak gönül koydu, buda normaldir. Eski Belediye Başkanı Nidai Köroğlu’na halk ile barışık olmadığı haberini yaptım adam ne telefonlarımıza çıktı nede Çarşıda kendisine verdiğimiz Allah’ın en güzel Selamını almadı. İşte Evren Evrim Özdemir’e tam da bu noktada teşekkür etmek istedim.

Torul Artık Kucaklaşıyor!

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Başkanlığı döneminde ilçede en önemli olan dedikodu sohbeti kesildi. Halk Başkanı Parkta sokakta gördüğünde selamlaşma içten yürekten gelen sarıma muhabbeti yıllardan beri Torul halkının beklediği hizmet de olsun ama dostluk kardeşlik birliğe ilçenin ihtiyacı vardı işte beklenen birlik beraberlik taşları yavaş yavaş yerine oturmaya başladı.

Belediye Personeli Daha Dikkatli olmalı!

Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’in yakaladığı Birlik beraberlik muhabbetini Başkanın en yakınında bulunan kişilerin halka karşı ılımlı ve Başkana zarar verecek hatalardan başta uzak durmalıdır.  Geçmiş Başkanların en büyük zaaflarından birisi halkın başkana tepkilerine başkanın en yakınındaki kişiler olmuştur. Evren Evrim Özdemir’in bu konu üzerinde önemle durmalıdır.

Torul Artık Büyüyor! Torul Artık Gelişiyor!

Gerçekten Torul son 10 yıldır tarihinde görmediği hizmetlere kavuşuyor. Torul halkına yapılan hizmetler çok geç kalındı ama Eski Başkan Nidai Köroğlu, Torul halkına hizmet için kilidi açtı, şuan Mevcut Başkan Devraldığı hizmet bayrağını daha ileri getirmek için Torul’da gerçekten tarihi bir ilke imza atan Başkan Evren Evrim Özdemir, ilçede Belediyenin Sosyal Sorumluluk içerisinde olan Himmetlerinden birisi olan “Halk Günü “ toplantısı ilk defa dün Başkan Özdemir, Başkanlığında Torul’da gerçekleştirildi.  Yine ilk defa Torul Belediyesinde “Beyaz Masa” dönemi başladı. İşte tüm bu yapılan hizmetler Torul Belediyesinin geniş görüşlülük Belediyecilik anlayışı ile Torul artık sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir ilçe olacak. Buradan İktidar ve muhalefet siyasi parti temsilcilerine Torul halkına bir çağrıda bulunmak istiyorum.  Siyasi görüş içermeden yaşanabilir bir “Torul” için hep birlikte senetleşerek ilçemizi hep birlikte kalkındırmak için Başkana da yardımcı olmaya davet ediyorum.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

sanalbasin.com üyesidir