Torul voleybola ve Torulspor’a Destek Açıklaması

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Belediyenin Sosyal medya hesabından yapılan açıklamasında ilçede Gümüşhane Torul voleybol takımına ve Torul Belediyespor’a tam destek açıklaması yapıldı.

Torul voleybola ve Torulspor’a Destek Açıklaması

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, Belediyenin Sosyal  medya hesabından yapılan açıklamasında ilçede Gümüşhane Torul  voleybol takımına ve Torul Belediyespor’a tam destek  açıklaması yapıldı.

Başkan Özdemir yaptığı açıklamasında “ Bilindiği üzere ilçemiz sportif anlamda büyük başarılara imza atan, imkansızlıklar içerisinde edindiği başarılar ile adından sıkça söz ettiren ve uzun yıllardır profesyonel voleybol liginde mücadele eden voleybol takımımız ve futbolda tarihi bir geçmişe sahip, her sezon mücadelesi ile ilçemizin sportif anlamında başarılarına katkı sağlayan futbol takımımızın yeni bir sezona hazırlandığı günlerden geçmekteyiz.

Torul Belediye Başkanlığı olarak sportif faaliyetlerini yürüten, bu noktada ilçemizi her zaman olduğu gibi yine gururla temsil edecek olan Torul Belediye Spor Kulübümüze ve Torul Gençlik voleybol takımımıza desteklerimizi siz değerli hemşerilerimiz ile birlikte sürdürmeye devam edeceğiz.

Bu noktada İlçe Kaymakamı Onur AYKAÇ ve Belediye Başkanı  Evren Evrim ÖZDEMİR, gerek futbol gerekse de voleybol takımımıza desteklerini her şartta dile getirmiş, aynı desteklerini bu sezonda imkanlar dahilinde vereceğini açıklamıştır. Aynı zamanda ilimizde ve bölgemizde faaliyet gösteren bütün şirketler İlçe Kaymakamı Onur AYKAÇ ve Belediye Başkanı Evren Evrim ÖZDEMİR tarafından ziyaret edilerek iki güzide kulübümüzün yaşatılması anlamında destek taleplerinde bulunacaklardır.

Şehrimizi temsil noktasında önemli bir değere sahip olacak ve adımızı Türkiye Voleybol 1. Liginde temsil edecek olan Torul Gençlik voleybol takımımıza ve Bölgesel Amatör Ligi 3. Grubunda mücadele edecek olan Torul Belediye Spor futbol takımımıza tüm hemşerilerimizin desteklerini beklediğimizi ifade eder, hepinize şimdiden teşekkür ederiz” dedi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir