Trabzon’dan Destek İstedi

banner88

Millet ittifakının CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Memleketi Trabzon’da vatandaşlarla Bayramlaşmasının ardından İstanbul’da ertelenen Belediye Seçimlerinde 23 Haziran’da yapılacak olan Belediye Seçimlerinde Trabzon’dan destek istedi.

Trabzon’dan Destek İstedi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı CHP’li Ekrem İmamoğlu, Bayram tatilini memleketi Trabzon’da geçirmek için gelen CHP’li İmamoğlu, Karadeniz Bölgesi Trabzon, Giresun ve Ordu illerinde vatandaşlarla Bayramlaşarak 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediye Seçimleri için destek istedi.

Trabzon CHP il Teşkilatı Trabzon Atatürk alanında düzenlediği Bayramlaşma Töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Sözlerine  başlamadan önce Trabzon Meydan parkında geçen Çocukluğu ve  gençliğini anlatmasının ardından CHP’li Başkan adayı sözlerine şöyle başladı. "İstanbul'da bir süreç yaşadım. Seçimi kazanmış bir belediye başkanıyım; ama demokrasiye sıkıntı verdiler. Bir avuç insan Türkiye'nin demokrasi sürecine sıkıntı verdi. Hep beraber bu süreci tamir edeceğiz. Bizim insanımız demokrasiye, cumhuriyete ve özgürlüğe alışmış insanlardır. Bizim insanımız yüreğinde her zaman 'tam bağımsız Türkiye' diyen insanlardır. Bu süreci biz tedavi ederken, bazıları kötü söz kullanıyor olabilirler. Ben o laflara girmek istemiyorum. 'Çaldılar' diyebilirler. Biz bu saatten sonra yapacağımız işe bakıyoruz. Bir avuç insanın yaptığı bu yanlıştan milletimizi kurtarmak istiyoruz; çünkü ne yazık ki ilerleyen yıllardaki her seçimin tartışmalı hale geleceği bir sürecin arifesindeyiz. Bu yolda yeniden seçilen bir kardeşiniz olarak aynı zamanda demokrasi mücadelesi vereceğim. Dolayısıyla tüm hemşehrilerimin desteği ve duasına ihtiyacımız var. Bana dua edin. Bu süreci hızla tamir edeceğim. Seçildiğimde 18 gün görevde kaldım, İstanbul'a çok güzel mesajlar verdik. 18 günde insanlarımızın gönlünde taht kurduk. 18 gün, milletimizi mutlu ederken, birilerin de aklını başından aldı hatta 18 günde çıldırdılar. Ben var ya o insanları, 1800 günde deli edeceğim deli. Çünkü o kadar güzel hizmetler yapacağım ki İstanbul halkı o kadar mutlu olacak ki şaşıracaklar" dedi.

banner90

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir