Trabzon’da Soylu ’ya Tehdit Sözleri

banner88

Trabzon havalimanında CHP’li Gruptan Türkiye Cumhuriyeti içişleri Bakanı Süleyman Soylu ’ya “Akıllı ol” ve hemen ardından “artistlik yapma” sözleri geldi.

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Havalimanında  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun bekleyen CHP grubundan Bakan Soylu ‘ya “Akıllı ol” ve artistlik yapma” sözleriyle tehdit edildi.

banner90
Bakan  Süleyman Soylu Trabzon Meydan Parkında konuşmasında CHP Grubundan kendisini  tehdit sözleri  söyleyen Gruba karşılık olarak yaptığı konuşmasında "Ben akıllı oluyorum. Ben buraya Selahattin Demirtaş'ın kucağından değil Kato Dağı'ndan geldim. Allah şahittir, bizim hiçbir yanlışımız olmadı. Ülkenin aleyhine olabilecek bir noktayı kim ne kadar kuvvetli olursa olsun dünyanın hiçbir yerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin koyduğu iradeden geri adım atmadım. Hiç yakışık almayan ve ondan sonra sloganlarla beraber oradan bize nazire eder gibi bizi oradan gönderenleri kınıyorum. Ben Trabzon istismarcılığı hiç yapmadım, hiçbir zaman cıvıklık yapmadım. Hiçbir zaman birine Trabzon üzerinden bir istismar ortaya koymadım. Her türlü yaygarayı koparmaya çalışanlara dikkat ediniz. Bugün karşılaştığım bu manzaraya ben cevap vermekten yoksun adam değilim. Ama o provokasyona gelmem. Birileri düşündüler ki Süleyman Soylu'nun biraz zembereği kısa olur, ona laf söyleriz, oradan başka bir şey çıkartırız. Bunu kınıyorum, yanlış buluyorum, ayıplıyorum. Ben bu şehrin evladıyım. İstediğim zaman gelir, istediğim zaman gidebilme hakkına sahibim. Kimsenin beni engelleyebilme hakkı yoktur" dedi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir