Adaylar Sır Gibi Saklanıyor

banner88

Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından Gümüşhane merkez ilçe Belediye Başkan adayının Ercan Çimen olarak açıklanmasının ardından adeta bir sır gibi saklanılan ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağı merak konusu olmayı sürdürüyor.

Adaylar Sır Gibi Saklanıyor

Gerek Gümüşhane İl Başkanlığından gerekse AK Parti Genel Merkezi’nde adeta bir sır gibi saklanan başkan adaylarının ne zaman açıklanacağı konusunda da herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

AK Parti Genel Merkezi’nden bu konuda herhangi bir bilgi verilmezken genel merkeze yakın kişilerden edinilen bilgiye göre, Kelkit, Köse, Şiran ve Torul ilçe belediye başkan adaylarının önümüzdeki hafta açıklanacağı ifade ediliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhane Merkez Belediye Başkan adayının Bedri Ağaç olduğunu günler öncesinden açıklarken, Kelkit Belediye Başkanlığına ise dün CHP genel merkezinden yapılan açıklamada Osman Yeğin aday gösterildi. Torul, Şiran, Kürtün ve Köse ilçelerine ise aday gösterilmedi.

banner90
Milliyetçi Hareket Partisinde ise Torul ve Şiran Belediye Başkan adayları kesinleşirken Kürtün Belediye Başkanlığına ise Enver Şen’in pazartesi başvuru yapalağı bilgisine ulaşıldı.

MHP’den Gümüşhane merkez ilçeye ise adı geçen Sabri Varan ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, Kelkit ve Köse ilçelerine ise bugüne kadar aday adı açıklanmadı.

İYİ Parti ve Saadet partisinde ise başlayan aday belirlemeleri süreci içerisinde bu güne kadar herhangi bir aday ismi açıklanmaması da dikkatlerden kaçmadı.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir