Sağlık Çalışanlarına 1 Maaş ikramiye

banner88

İlimizde tüm kamu kurum ve kuruluşları Yeni Tip Coronavirüse (Covid-19) karşı örnek olacak bir şekilde mücadele etmektedir.

Sağlık Çalışanlarına  1 Maaş ikramiye

Sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız, Valimiz, Vali Yardımcılarımız, Gümüşhane Valiliğimiz çalışanları, ekibiyle beraber gece gündüz görevi başında olan İl Sağlık Müdürü Dr. Engin PEHLİVAN, hastanelerimizin acil servisinde, yoğun bakımlarında, servisler ve diğer birimlerinde çalışanlar ile 112 Personelleri, Aile Hekimlikleri, Toplum Sağlığı Merkezleri ve İl Sağlık Müdürlüğünde birebir sahada görev yapan sağlık neferlerimizin başarılı ve canı pahasına verdikleri mücadele ve başarılı çalışmaları Sendikamızca ve kamuoyu nezdinde takdirle karşılanmaktadır. Bu başarılı çalışmalarından dolayı kendilerine şükranlarımızı sunuyoru

 Coronavirüs mücadelesi kapsamında yıllık izinleri durdurulan, çocuklarını, eşlerini ve yakınlarını geride bırakarak canı pahasına sahada birebir mücadele veren sağlık çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu artırmak için fazladan 1 maaş ve ek ödemede ödül puanı verilmesi, takdirname verilmesi, bu mücadele sürecinde toplu taşımadan ücretsiz faydalanmaları vb. ödüllendirmeler sağlık çalışanlarınca memnuniyetle karşılanacaktır. Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.

            Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

                                                                                                                       Gökmen BEŞİROĞLU

                                                                                    Gümüşhane Türk Sağlık-Sen Başkan Yardımcısı

banner90

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir