Kuzey Göz Hastanesine Reisten Tebrik

banner88

Kuzey Göz Hastalıkları Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr.Can Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Kuzey Göz Hastanesine Reisten Tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon ziyareti kapsamında bölgenin tam donanımlı göz hastalıkları merkezi Kuzey Göz Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr. Can Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sağlık merkezi ve sağlık sistemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

KAYA, ’AMACIMIZ SAĞLIK TURİZMİNE KATKI SAĞLAMAK'

banner90
Bölgemizde eksikliği hissedilen  göz hastalıkları tedavisi konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgilendirmelerde bulunan Kaya, ‘’Bölgenin ihtiyacı olan bir eksiği gidermek için göz hastalıkları merkezini deneyimli doktorlarımız ile birlikte açtık. Göz hastalıkları merkezimiz ile istihdam yaratmak ve sağlık turizmine katkı sağlamayı amaçladık. İl ve il dışı ile birlikte özellikle tedavi olmak için yurtdışından çok sayıda hasta şehrimize tedavi olmak için geldi. Bölgenin turizme verdiği değerin hepimiz farkındayız. Sizlerinde bölge için yaptığı turizm yatırımlarını biliyoruz. Bölgede sağlık konusunda çok önemli çalışmalarımıza devam edeceğiz. Turizm ile birlikte sağlık turizmini de canlandıracağız ’’ dedi.

CUMHURBAŞKANI’NDAN EMEĞİ GEÇENLERE TEBRİK

Bilgilendirmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, göz hastalıkları merkezinin açılmasında pay sahibi olan ve yatırımlarını esirgemeyen doktorları tebrik etti.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir