Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Azmettiricisi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinin Çiftiçaşı köyünde 16 Haziran 2017 Tarihinde Türkçeyi bilmeyen öğrencilerine karnesini verdikten sonra yaz tatilini geçirmek için Gümüşhane’ye gelirken Tunceli Pülümür karayolunda PKK’lı Teröristler tarafından kaçırılan ve daha sonra şehit alçakça öğretmeni n ölüm emrini veren kişi hakkında soruşturma devam ediyor.

Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Azmettiricisi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinin Çiftiçaşı köyünde 16 Haziran 2017 Tarihinde Türkçeyi bilmeyen öğrencilerine karnesini verdikten sonra yaz tatilini geçirmek için Gümüşhane’ye gelirken Tunceli Pülümür karayolunda PKK’lı Teröristler tarafından kaçırılan ve daha sonra şehit alçakça öğretmeni n ölüm emrini veren kişi hakkında soruşturma devam ediyor.

Gümüşhane Haber Gazetesi Şehit Necmettin Yılmaz’ın, Tunceli Pülümür karayolunda kaçırılmasının ardından Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine ve Öğretmenin görev yaptığı Çiftibaşı köyünde yaptığı araştırmalar sonucunda Şehit Necmettin Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Referandum seçimlerinde komşu köy Emek mezrasında sandık başında görevli iken toplu oy kullanmaya karşı vatandaşlarla tartışan öğretmen Yılmaz, toplu oy kullanmaya müsaade etmedi.  Köylüler durumu belediye meclis üyesi C.A’ya  bildirmesinin ardından C.A adlı Belediye Meclis Üyesi ile Şehit Öğretmen arasında  çıkan  tartışma  gittikçe büyürken Necmettin yılmaz, durumu jandarmaya bildirdikten sonra  jandarmanın olayı  hakim olmasının ardından vatandaşlar oylarını kullandı. Belediye Meclis üyesi  C.A Adlı kişi bölge halkından alınan bilgilere göre öğretmene bu olay burada kapanmadı  ifadelerini kullandı.

Belediye Meclis Üyesi C.A hakkında bölgede yaptığımız çalışmalarda ilçe halkı ve köy halkından alınan bilgilere göre  C.A adlı şahsın kardeşinin ve akrabalarının  PKK’lı teröristler  içerinde olduğunu iddia ettiler. 

Gümüşhane Haber Gazetesi olarak yaptığımız çalışmalardan ve topladığımız bilgi ve belgelerden sonra yaptığımız haberden sonra Siverek Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında olayın işleniş yeri Tunceli olduğundan dolayı Dosya Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildi.

Belediye Meclis Üyesi C.A adlı kişi dokuz kardeş, dokuz kardeşin içerisinden hangisi PKK Terör örgütü içerisinde ilerleyen günlerde veya aylarda bu Terör örgütünün içerisinde olduğunu tespit edip kamuoyuna bilgilendireceğiz.

İsimleri saklı kalan Gazetemiz imtiyaz Sahibi Salih Zengin’de saklı olan görgü tanıklarının ifadelerine dayanarak Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz ile Belediye Meclis üyesi arasında çıkan tartışma sonrasında ölüm emrini PKK’lı Teröristlere C.A adlı kişi vermiş olabilir.

Tunceli’de yapılan araştırmalarda burada Urfa’da görev yapan kişiyi kimse tanımaz,  bu  bölgede bulunan teröristler Şehit Öğretmenimiz Necmettin Yılmaz’ı nereden tanısın  bu işin içinde başka bir oyun var şeklinde açıklandı.

Başlatılan soruşturma kapsamında Şehit Necmettin Yılmaz’ın ölümüne sebep olan vatan hainleri hangi aşiretin mensubu olursa olsun aşiretleri ile birlikte Türk yargısına hesap verecekler.

Bu okulu Kim Basına Servis Yaptı

Şehit Necmettin Yılmaz PKK'lı  Teröristler  kaçırıldığında  Yayın organlarına bu fotoğraf Servis edildi. Necmettin Öğretmen bu okulda görev yapmadıki şimdi bu okul Fotoğrafı neden servis yapıldı. Şehit Öğretmenin  ölünde  şahibe değilde nedir. 

Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz'ın Görev yaptığı Okul 

Şehit Necmettin Yılmaz, bu okulda görev yaparken Memleketi Gümüşhane'ye  gelirken  16 Haziran 2017 tarihinde  PKK'lı terör örgütü tarafından  öldürülen  Necmettin Yılmaz'ın kaçırılmasının ardından  görev yaptığı okul değil de  farklı bir okul basına servis edilmesi ne anlamına geliyor.

Tunce Pülümür Karayolunda Böyle bir Yol var mı! 

Şimdi Türkiye Kamu oyuna sormak isteriz  Tunceli Pülümür Erzincan Karayolunda böyle bir yol var mı?   Eminimki sizde yok diyeceksiniz  ozaman Bu  yol  Şehit Necmettin Yılmaz'ın  aracının PKK'lı Teröristler tarafından  yakıldıktan sonra  basın organlarında  bu görüntüleri yayınlanmasını hangi zihniyet  emir verdi. 

Tunceli Pülümür Erzincan Karayolu burası 

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinin Çiftiçaşı köyünde 16 Haziran 2017 Tarihinde Türkçeyi bilmeyen öğrencilerine karnesini verdikten sonra yaz tatilini geçirmek için Gümüşhane’ye gelirken Tunceli Pülümür karayolunda PKK’lı Teröristler tarafından kaçırılan Öğretmenin  aracı bu yolda yakıldı Ancak Basın organlarında farklı  bir  yer paylaşılmasında amaç neydi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 19:25

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir