Kürtün’de Görkemli İftar

banner88

Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen’in Düzenlediği İftar programına çok sayıda protokol ve vatandaşlar katıldı.

Kürtün’de Görkemli İftar

Kürtün Belediye Başkanlığının Düzenlediği İftar Programına ev sahipliğini yaptığı iftar Programına Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen, Kürtün Kaymakamı Ekrem Çeçen ev sahipliği yatılan iftar Programına çok sayıda protokol ve vatandaşlar katıldı.

Kürtün’de düzenlenen  İftar Programına  Gümüşhane  Valisi  Kamuran Taşbilek,  Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Emniyet Müdürü Faruk Karataş, Gümüşhane il Jandarma Komutanı Abdulkadir  Seri, Torul Belediye Başkan vekili Dursun Baydar,  Köse Belediye Başkanı Turgay  Kesler,  Özkürtün Belediye Başkanı  Yakup Turgut, Gümüşhane Kurum  Müdürü ve yöneticilerinin yanı sıra  vatandaşlar  katıldı.

banner90
Kürtün’de iftar programında konuşan Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek Açın dokun halinden anlaması Tokun açın halinden anlaması düşüncesi ile bu duygularımızı Sosyal dayanışma birlik ve beraberliğimize yansıtarak devam etmesini dilerim. Oruçlarınızın kabul olmasını kabul olmasını diler Cuma günü kadir Gecesi Kadir Gecenizin ve Ramazan Bayramınızın Mübarek olmasını diliyorum” dedi.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen konuşmasında “ Kürtün Belediye Başkanımız Enver Şen Başkanımızın  İftar Programına  Gümüşhane Belediye Başkanı olarak ben ve arkadaşlarım icabet ettik. Başkanlarımızın yaptıkları hizmetlerde hep yanlarında olacağım sözünü veren Başkan Çimen  bu da çok güzel bir hizmet Ramazan Ayının sonlarında güzel bir ortamda  çok güzel bir İftar Programı tertip eden Kürtün Belediye Başkanımız Enver Şen’e teşekkür ediyorum yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramını kutluyorum”  dedi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir