Kelkit’te Ortak Denetim

banner88

Kelkit’te ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri ve Zabıta ekipleri ortaklaşa yaptıkları Gıda denetimleri büyük bir titizlikle sürüyor.

Kelkit’te Ortak Denetim
HABERİN GALERİSİ
Kelkit’te Ortak Denetim

Kelkit’te Ortak Denetim

Kelkit’te ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri ve Zabıta ekipleri  ortaklaşa yaptıkları Gıda denetimleri büyük bir titizlikle sürüyor.

banner90
 Vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri ve Zabıta ekiplerimiz denetimlerini sürdürüyor. Ekmek ve unlu mamullerin satışının yapıldığı işletmeleri sürekli denetliyoruz. Corona (Covid-19) virüs’üne karşı dezenfekte edilmesi hususunda gerekli uyarılar ve bilgilendirmede bulunuyoruz.  Bilinçli tüketiciler olarak bu konuda vatandaşlarımızın da desteklerini bekliyoruz. Hemşehrilerimiz ekmek, pide ve diğer unlu mamul imalathanelerine yönelik şikayetlerini bizlere ulaştırabilirler. Özellikle gıda maddeleri konusunda vatandaşların endişelerinin ortadan kalkması amacıyla denetimlerimiz aralıksız olarak devam edecek. Denetimlerde ağırlıklı olarak hijyen koşulları ve çalışanların temizliği konusunda incelemeler yapılıyor.

Bu süreçte halkımızın sağduyulu olmalarını ve paniğe kapılmadan resmi mercilerden yapılan açıklamaları dikkate almalarını istiyoruz.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir