Kelkit’e Korona ilaçlamaları Hız Kesmeyecek

banner88

Gümüşhane’nin Kelkit ilçe genelinde koronavirüsüne karşı daha tedbirli olabilmesi için ilaçlama çalışmalarını başlatmış bulunmaktayız. Vatandaşlarımız müsterih olsun, aldığımız tedbirler ve yaptığımız çalışmaların tamamı tedbir amaçlıdır. Aldığımız önlemler ile en iyi şekilde ilaçlama çalışmalarını yürütmekteyiz. Resmi kurum ve kuruluşlar, mezbahana ve minibüslerde de ilaçlama çalışmalarını ivedilikle yapmaktayız.

Kelkit’e Korona ilaçlamaları Hız Kesmeyecek

banner90
Gümüşhane’nin Kelkit  ilçe genelinde koronavirüsüne karşı daha tedbirli olabilmesi için ilaçlama çalışmalarını başlatmış bulunmaktayız. Vatandaşlarımız müsterih olsun, aldığımız tedbirler ve yaptığımız çalışmaların tamamı tedbir amaçlıdır. Aldığımız önlemler ile en iyi şekilde ilaçlama çalışmalarını yürütmekteyiz. Resmi kurum ve kuruluşlar, mezbahana ve minibüslerde de ilaçlama çalışmalarını ivedilikle yapmaktayız.

İlçemizde yürütülen dezenfekte çalışmaları sıklıkla devam edecektir. Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan yeni tip korona virüs isimli hastalık tüm dünyayı etkisi altına aldı. Kelkit’te herhangi bir korona virüs vakası tespit edilmemiştir. Ancak panik yapmadan tedbirlerimizi alarak, özellikle kişisel hijyene dikkat ederek, korona virüs ile olan mücadeleyi vatandaşlarımızla birlikte sürdüreceğiz.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir