Kelkit Canlı Hayvan Pazarı Geçici Süre ile kapatıldı.

banner88

Kelkit Belediyesi Başkanlığından yapılan basın açıklamasında Çin’de başlayan ve kısa sürede diğer ülkelere yayılan Corona virüs (Covid 19) salgını Türkiye’de ulaşması nedeniyle Corona virüs (Covid 19) için alınan önlemler kapsamında ilçemizde bulunan canlı hayvan pazarı geçici süre ile kapatıldı.

Kelkit Canlı Hayvan Pazarı  Geçici Süre ile kapatıldı.

Kelkit Belediyesi Başkanlığından yapılan basın açıklamasında  Çin’de başlayan ve kısa sürede  diğer ülkelere yayılan Corona virüs (Covid 19) salgını Türkiye’de ulaşması nedeniyle Corona virüs (Covid 19) için alınan önlemler  kapsamında ilçemizde bulunan  canlı hayvan pazarı geçici süre ile kapatıldı.

banner90
Çin’de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan Corona virüs (Covid 19) hastalığının bulaşma riskine karşı Kelkit Canlı Hayvan Pazarı geçici süre ile kapatıldı.

 Hastalığın bulaşma riskine karşı vatandaşlarımızın yakın temasta bulunacağı alanlarda tedbirlerimizi almayı sürdürüyoruz. Alınan sağlık tedbirleri kapsamında Cumartesi gününden itibaren canlı hayvan pazarının geçici bir süre kapatılması kararı alınmıştır.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir