Zorlu ve genç tranzonda halkın arasına kariştı nabzını tuttu.

banner88

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Zorluoğlu ile birlikte Uzun Sokakta vatandaşların nabzını tuttu.

Zorlu ve genç tranzonda halkın arasına kariştı nabzını tuttu.

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Zorluoğlu ile birlikte Uzun Sokakta vatandaşların nabzını tuttu.

banner90
Zorluoğlu ile birlikte Uzun Sokak'ta esnafla ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, " Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla şehrimize yapılacak projeler konusunda tam bir uyum içindeyim. Yeni dönemde ahenkli bir çalışma yapacağımı düşünüyorum." dedi. 31 Mart'tan sonra bu şehir için ne yapılması gerekiyorsa yapacağız, eksiklerimizi, noksanlarımızı çok iyi bildiklerini dile getiren Başkan Genç, “ Zorluoğlu ile birlikte birkaç kez toplantı yaparak şehrimize yapılacak yatırımlar ile ilgili verimli görüşmelerde bulunduk. Kendisiyle birçok konuda fikir birliği içinde olduğumuzu belirtmek isterim. İnşallah ahenkli bir çalışma ortaya koyacağız. Bugüne kadar olan görüşmelerimizin tam bir fikir birliği içinde geçtiğini söyleyebilirim. Bu şehre hizmet etme noktasında kendisi de oldukça heyecanlı ve şevkli. İnşallah 31 Mart'tan sonra da birlikte el ele vererek gönül birliği içinde bu şehri daha yaşanabilir kılacağız.”dedi. Genç, “ Zorluoğlu ile tam bir fikir birliği içinde olmamız gelecek dönemde neler yapabileceğimizin en somut delillerinden bir tanesi niteliğinde. Bu da şehrimize çok olumlu olarak yansıyacaktır diye düşünüyorum. Kendisine birtakım projeleri aktardığımızda bu projelerimize sahip çıktı. Kendisi bu işleri bilen bir iyi bir yönetici. Yerel idarecilik tecrübesi oldukça yeterli. O bizim fikirlerimizden yararlanacak biz de onun fikirlerinden yararlanacağız. Biz anlayış birliği içinde şehrimiz için öncelik arz eden konularda adımlar atacağız. Başta kentsel dönüşüm projeleri olmak üzere diğer altyapı ve üstyapı projelerimizi bir bir hayata geçirerek, Şehrimizi daha yaşanabilir hale getireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın... “ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 02:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir