Favori Pırlantalar ile geleceğinize açılan kapılar!

banner88

Favori pırlanta ülkemizde doku ve tasarım sektöründe faaliyet yürüten öncü kuruluşlardan biridir. Firma müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli pırlanta çeşitlerini sunmayı hedeflemektedir. Avrupa'nın en büyük ve en modern kuyumculuk tesisine sahip olan favori pırlanta müşterilerine hizmet sunarken Avrupa Birliği kalite standartlarına ölçüt olarak almıştır.

Favori Pırlantalar ile geleceğinize açılan kapılar!

Favori pırlanta ülkemizde doku ve tasarım sektöründe faaliyet yürüten öncü kuruluşlardan biridir. Firma müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli pırlanta çeşitlerini sunmayı hedeflemektedir. Avrupa'nın en büyük ve en modern kuyumculuk tesisine sahip olan favori pırlanta müşterilerine hizmet sunarken Avrupa Birliği kalite standartlarına ölçüt olarak almıştır. Kuruluş mağazalarında satılan ürünlerin %95'ini Avrupa Birliği kalite standartlarında kendi tesisinde üretmektedir. Ve geriye kalan %5 ini ise seçkin İtalyan firmalarından almaktadır. Favori Pırlanta yurtiçinde ve farklı bir şehirlerde 100'ün üzerinde şubeye sahiptir. Aynı zamanda çeşitli noktalarda 1000'in üzerinde de satış mağazası ya da satış ofisi bulunmaktadır.

Favori Pırlanta sadece kadınlara değil erkeklere yönelik üretimde yapar

banner90

Favori Pırlantanın ürün yelpazesi içerisinde özellikle erkeklere yönelik pırlanta küpe çeşitleri başta olmak üzere birçok ürün bulunmaktadır. Favori pırlanta yüzük, pırlanta kolye ve pırlanta setler de Favori'nin ürünleri arasındadır. Favori Pırlanta aynı zamanda çocuklara yönelik üretimlerde yapmakta her yaştan ve her zevkten a'dan z'ye her vatandaşa hizmet sunmayı hedeflemektedir. Tasarım uzmanları ile çalışan Favori Pırlanta 45'in üzerinde tecrübeli tasarımcılara sahiptir. Favori Pırlantanın tecrübeli tasarımcıları yılda ortalama 6000 yeni tasarıma imza atmaktadırlar. Modaya uygun ve seçkin ürünlerin tasarlanmasını gerçekleştirirken Türkiye'de ve dünyada pırlanta sektöründe yapılan yenilikleri de yakından takip ederler.

Pırlanta yüzüklerde lider

Favori Pırlanta özellikle rlanta yüzük üretimi konusunda da lider konumda yer almaktadır. En kaliteli hammaddeler en mahir eller tarafından üretilmekte ve son derece yüksek teknolojik imkanlar kullanılmaktadır. Favori Pırlantanın üretmiş olduğu takılar kesinlikle insan bünyesinde bir alerjiye neden olmamaktadır. Aynı zamanda Favori yerli ve İtalyan hocaların eğitim verdiği bir tasarım okuluna da sahiptir. Bu tasarım okulu sektöre yeni tasarımcılar kazandırmanın yanı sıra favori pırlantanın takı sektörüne öncülük yapmasına da olanak sağlamaktadır. Favori Pırlantanın mağazalarında satılan takılar Türk standartları enstitüsü tarafından güvenceli olup ömür boyu ayar ve kalite garantisi sunmaktadır. Kuruluşhttps://www.favori.com.tr/ web sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Bu sayede ürünlerini daha geniş kitlelere tanıtma fırsatı bulur.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 14:01

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir