Bakan Kasapoğlu:“Kadınlarımız ve gençlerimiz, yarının mimarları”

banner88

Konuşmasında, “Önceliğimiz kadınlarımız, önceliğimiz gençlerimiz” ifadelerine yer veren Bakan Kasapoğlu,”Çünkü, onlar yarının mimarları ve yarını şekillendiriyorlar. Bu nedenle bakanlığımın ilgi alanına giren konular başta olmak üzere gerek spor, gerekse gençlikle alakalı inşallah yatırımlarımız devam edecek” dedi.

Bakan Kasapoğlu:“Kadınlarımız ve gençlerimiz, yarının mimarları”

Sporu tabana yayma konusunda semt sahalarını yaptıklarını, gelecek dönemde de bunlara devam edeceklerini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Fakat ben kadınlarımızın bu sahaları yeteri kadar kullanmadıklarını duydum. Neyse eksiklik kullanmaları yönünde onları bildirsinler. Çünkü onları öncelikli olarak bu tesislere davet ediyoruz. Sizin için şimdi çok modern bir spor salonu inşaatına başlıyoruz. İhalesi tamamlandı, 4 bin kişilik spor salonu. Pek çok ilde olmayan spor salonunu Bayburt’umuza inşa edeceğiz. Bu anlamda inşallah 1,5 yıl içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

banner90

Bayburt İl Özel İdarespor’u ziyaretini hatırlatan Bakan Kasapoğlu, “Durumu bizzat müşahede etme şansım oldu. Tesislerin modernizasyonu olmak üzere Bayburtspor’umuza bir katkı sağlayacağız. Şimdiden şampiyonluğunuzun hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir