Suskunluğum Gümüşhanespor içindir

Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Yunus Emre Durmuş, son günlerde basında yaptığı “zehir zembelek” açıklamalarında Gümüşhanespor’un Eski yöneticilerini ve Gümüşhanespor camiasını ve tüm Gümüşhanelileri hedef alan açıklamasını Torul Haber ekibi olarak bizde Kulübün Eski Yöneticilerinden Mutlu Gürler'e sorduk Gürler, " suskunluğum Gümüşhanespor kulübü zarar görmesin " şeklinde oldu.

Suskunluğum Gümüşhanespor içindir

Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Yunus Emre Durmuş, son günlerde basında yaptığı “zehir zembelek” açıklamalarında Gümüşhanespor’un Eski yöneticilerini ve Gümüşhanespor camiasını ve tüm Gümüşhanelileri hedef alan açıklamasını Torul Haber ekibi olarak bizde Kulübün Eski Yöneticilerinden Mutlu Gürler'e  sorduk Gürler, " suskunluğum Gümüşhanespor  kulübü zarar görmesin " şeklinde oldu. 

Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Yunus Emre Durmuş, Son zamanlarda yaptığı “Zehir zembelek “  basın açıklamasında kongre süresinde rakibi olan eski Gümüşhanespor yöneticilerinden Mutlu Gürlerve tüm Gümüşhane kamu oyunu  v hedef alarak yaptığı açıklamalara karşılık Gümüşhane Haber Gazetesi ve Torul Haber ekibi olarak Mutlu Gürler ile yaptığımız röportajda Eski Asbaşkan Gürler şöyle konuştu. “ Ben Yunus Emre Durmuş’u tanımam bilmem ve muhatabımda değildir.  Kongre Süresinde adaylıktan çekilmemin nedeni ise Yunus Emre Durmuş ve ekibi Gümüşhane’ye 20 milyon  nakit parayla geldiklerini açıkladı  ve hemen akabinde  Belediye Başkanları Yunus Emre  Durmuş’u önerdiler.  Bizde ekonomi sıkıntı içerisinde olan Gümüşhanespor kulübümüzün 8 milyonluk borcu ödenir ve kalan parayla güzel bir kadro kurulur Gümüşhanespor  ligde güzel bir yerde olur diye çekildim.

Başkan Durmuş’un zehir zembelek açıklamalarına karşılık vermek istemiyorum. Suskunluğum Gümüşhanespor içindir.  Ama yeri ve zamanı geldiğinde de gerekli açıklamayı yaparız. Bu sıkıntılı süreçte Gümüşhanespor kulübünü kimsenin karalamaya lekelemeye hakkı yoktur. Gümüşhanespor kulübü arkasına  sığınarak kimsenin kulübü karalamaya hakkı yoktur” şeklide konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 10:28

Sevgi Bilge

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir