Gümüşhanespor’da Kongre Rüzgârı

banner88

Gümüşhanespor Kulübü 21. Temmuzda yapılması beklenen kongresinde Kulüp Başkanlığına aday olması muhtemel isimler konuşulmaya başlandı. Ortak düşünce ise birlik ve beraberliği tam manasıyla ortaya koyabilecek bir ismin üzerinde durulması bekleniliyor.

Gümüşhanespor’da Kongre Rüzgârı

Gümüşhanespor Kulübü 21. Temmuzda yapılması beklenen kongresinde Kulüp Başkanlığına  aday  olması muhtemel isimler  konuşulmaya başlandı. Ortak düşünce ise birlik ve beraberliği tam manasıyla ortaya koyabilecek bir ismin üzerinde durulması bekleniliyor.

Gümüşhane’den Ankara ve İstanbul nabız tutuluyor.

Gümüşhanespor Kulübü Başkanlığına geçen Başkan isimleri Gümüşhane Ankara ve İstanbul üçgeninin içerisinde başkanlığa ismi çıkanlar Gümüşhanespor’un ünde gelenleri tarafından değerlendirilirken Gümüşhane’nin önde gelen isimleri yaptığı açıklamalarında Gümüşhanespor Kulübü maddi sıkıntılar içerinde olan bir kulüp Bir Başkan adayına değil Gümüşhanespor’un bu sıkıntılı süreçten çıkartacak, birlik ve beraberliği ortaya koyacak ortak bir konsorsiyuma Gümüşhanespor’un ihtiyacı var.

banner90
 Ortak İsim Kim!

Gümüşhanespor Kulübü için önemli olan Başkanın isminden önemli olan üç isim üzerinden ortak bir fikir ise tek isim üzerinde birleşmesi burada Gümüşhane camiasının ileri gelenleri nabız yoklamaya devam ederken herkesin kabulleneceği ismin kim olacağı beklenir iken şuan adaylara arasında en çok Mutlu Gürler, ismi ön planda tutuluyor.

 Gümüşhanespor Kulüp Başkanlığı için yapılan nabız yoklamalarında Mutlu Gürler İsminin ön pılanda olmasının ardından Torul Haber servisimiz Başkan adayı Mutlu Gürler, ile yaptığı röportajda Gümüşhanespor Kulübü Başkan adayı  Gürler Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında “Gümüşhanespor  gerek yönetim gerekse maddi sıkıntılar içerisinde bulunan bir  Kulüpten ziyade bir Gümüşhane var ortada  bu takım tüm Gümüşhanelilerin ortak umududur.  Böyle sıkıntılı bir durumda  birlik beraberlik içerisinde ben elimi taşın altına  koyuyorum. Ancak  ruhunda özünde Gümüşhane sevdası Gümüşhane ruhu taşıyan her Gümüşhaneli elini taşın altına koyarak daha güçlü bir Gümüşhanespor için birlik zamanıdır” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 22:33

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir