Gümüşhanespor’a İlk Resmi Başkan Adayı

banner88

Gümüşhanespor’da yönetim sıkıntısından dolayı kulüp Başkanlığına aday çıkmaz iken Gümüşhanespor Kulübü Başkanlığına ilk Başkan Adayı İstanbul’dan Gümüşhaneli Hemşerimiz Yunus Emre Durmuş Gümüşhane Gazeteciler Cemiyetinde yaptığı basın açıklamasında resmen Başkanlık adaylığını açıkladı.

Gümüşhanespor’a İlk Resmi Başkan Adayı

TFF. 2 lig Beyaz Grupta mücadele eden takımımız Gümüşhanespor  son zamanlarda sıkıntılı  yönetim kısıntısı içerisinde olan Gümüşhanespor Kulüb Başkanlığına İstanbul’dan Gümüşhaneli hemşerimiz  Yunus Emre Durmuş Gümüşhane Gazeteciler Cemiyetinde Düzenlediği Basın toplantısında resmen adaylığını açıkladı.

Yunus Emre Durmuş Gümüşhane Merkez Dölek Köyü’nden olduğunu, İstanbul’da ikamet ettiğini, galeri ve inşaat sektöründe hizmet verdiğini belirterek, “Her sene vakit buldukça 15-20 gün memleketimizde geçirmekteyiz. 30 Haziran günü yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Gümüşhane sporun yönetim kurulunun istifa ettiğini e kulübün başkansız kaldığını öğrendik ve akabinde bizde kulüp için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyabileceğimizi belirttik. Ve yakın zamanda da 3 gündür de Gümüşhane’deyiz  havayı soluyalım, insanların bizim akımızda düşünceleri nelerdir soru işaretleri kalmasın bizleri tanısınlar diye sizlerin arasındayız” dedi.

banner90
Gümüşhanespor’un sıkıntılarını bildiklerinin altını çizen Durmuş, “Bu sıkıntılarla ilgili 15 gündür çalışmalar yapıyoruz. Belirli bir mesafede kat ettik. Kongre tarihi çoğunluk sağlanırsa 21 sağlanamazsa 28’inde. Bizim temennimiz 21’inde tamamlanmasından yana. Bizim alt yapımız şu anda tamamlanmış durumda. Nihayetinde takımın kampa yetişmesi, birbiri ile uyum sürecinin gerçekleşmesi için bunun erken tarihte gerçekleşmesi bizimde takımımız içinde iyi olacağını düşünmekteyiz. Kurultay tarihini bekliyoruz. Yönetim Kurulumuz şu anda hazırlanmış vaziyette. Yönetim kurulumuzda da İstanbul da ticaret yaptığımız arkadaşlar var. Gümüşhanespor’a hakim Gümüşhanespor’u bilen Gümüşhaneyi bilen ve şu anki mevcut yapıdan kurtarılması için elinden geleni yapabilecek gövdesini taşın altına koyacak arkadaşlarla biz hazırız. Kurultay tarihini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Gümüşhane gntr

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir