Basın Açıklaması Değil Sosyal Medya Açıklaması!

banner88

Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Yunus Emre Durmuş, Sosyal Medya Hesabından 21: 30’da Basın Açıklaması yapacağını ve ardından istifa edeceğini açıkladı. Yapılan açıklama bir basın açıklaması değil Sosyal Medya’dan yapılan şahsı algı açıklamasıdır.

Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Yunus Emre Durmuş, Sosyal Medya Hesabından 21: 30’da Basın Açıklaması yapacağını ve ardından istifa edeceğini açıkladı. Yapılan açıklama bir basın açıklaması değil Sosyal Medya’dan yapılan şahsı algı açıklamasıdır.

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Sosyal Medya hesabından duyuru yapıyor.  Gümüşhane halkına yönelik açıklamasında aynen şöyle “Kıymetli Hemşehrilerim Akşam Saat 21.30 Da Basın Açıklaması Yaparak Yaşadığımız Süreci Ve sıkıntıları Anlatarak İstifamı Bildireceğim Saygılarımla” şeklindeki cümlesi bir Basın açıklaması değildir.  Bu açıklama Gümüşhane kamuoyunu yanlış bilgilendirme algısı Gümüşhane kamuoyu tarafından tepkiyle karşılandı.

Sen Gümüşhane Basın Mensubumunsun Gümüşhanespor kulüp başkanımınsın  

Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Yunus Emre Durmuş, Gümüşhanespor Kulüp başkanımı yoksa basın mensubumu merak ediliyor.  Başkan Durmuş, Basın Açıklaması yapacağım mesajında Basın Açıklaması değil de şahsı sosyal medya hesabından canlı yayın ne zamandan beri basın açıklaması oldu? Sorusunu başkan durmuşa sormak gerekir.

Resmen Gümüşhaneliler Tehdit edildi.

banner90
Sosyal medyadan Gümüşhaneli Şahinler adlı sahtekâr tüm Gümüşhanelileri tehdit eden açıklaması da  şöyle “Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Yunus Emre Durmuş:

???? İstifa etmemiz gerekiyorsa sonuna kadar istifa eder öyle gideriz ama biz istifa ettiğimiz zamanda bizim istifamız sadece Gümüşhane halkıyla sınırlı kalmaz. Ulusal basında dâhil olmakla birlikte başka şeyleri de açıklar öyle gideriz” tehdit içerir Gümüşhaneliler tarafından büyük tepkilere yol açtı.

Başkan Yunus Emre Durmuş ve Yönetim Hakkında Suç Duyurusu

Gümüşhane Haber Gazetesi, Torul Haber Sitesi ve Gümüşhane’nin Ulusal Haber Sitesi Anında Haberler sitesinin sahibi Salih Zengin, İş için İstanbul temasları sırasında  Sosyal Medya’da Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş,  Basın açıklaması  deyip de  Sosyal Medya  Hesabından  şahsı açıklaması kamuoyunu yanlış bilgilendirme suçlarından ve Gümüşhaneli  Şahinler adlı kişinin Tüm Gümüşhanelileri tehdit içerik açıklaması  hakkında Zengin, Şirket Avukatına talimatıyla bugün tarihle ilgili Başkan ve Yönetimi hakkında Gümüşhanelileri tehdit suçlarından Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığına dava açıldı.  

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 10:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir