Yücel Nazlı Gebze Belediyesine Aday

banner88

2019 Mart Ayında yapılması beklenen yerel seçimlerinde Gebze'nin sevilip Sayılan esnaflarında Gümüşhaneli Hemşerimiz Yücel Nazlı Gebze Belediyesine aday adaylık başvurusunu Ak Parti Gebze ilçe Başkanlığına Baş vurusunu yaptı.

Yücel Nazlı Gebze Belediyesine Aday

2019 Mart Ayında yapılacak olan yerel Seçimlere Kocaeli’nin Gebze İlçesinin Sevilip Sayılan Muhasebecilerinden Gümüşhaneli Hemşerimiz Yücel Nazlı, Gebze Belediye Başkanlığına Aday adaylığı için Ak Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar’a Aday adaylık müracaatını yaptı.

Nazlı, 2004-2009 yılları arasında Kocaeli İl Genel Meclisi’nde, Meclis üyesi olarak görev yaptı. İl Genel Meclisi Daimî Encümenliği ve Milli Eğitim Komisyonu ve Avrupa Birliği Komisyon üyeliklerinde bulundu. STK olarak Gümüşhane Gebze Dernek Başkanlığı ve Gebze Gümüşhane Dernekler Federasyon Başkan yardımcılığı ve Federasyon Başkanı olarak görev yaptı.

banner90
Yücel Nazlı 1 Kasım Seçimlerinde Kocaeli Ak Partiden Milletvekili aday adayı olan Nazlı, aynı zamanda İstanbul Gümüşhaneli İş Adamları Derneğinin de yönetiminde   görev alan Yücel Nazlı, Gebze’de ve Kocaeli bölgesinde Çok sevilip sayılan bir iş adamlarında birisidir

YÜCEL NAZLI KİMDİR?

1965 yılında Gümüşhane'de doğdu. Evli ve 24 yaşında Mimar Erkek 1 çocuk babası. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1989 yılından beri Serbest Mali Müşavir olarak görevini sürdürüyor. Kocaeli SMMM Odası Gebze Temsilcisi ve Meclis üyeliği yaptı. Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkan Yardımcılığı da yaptı. 2004-2009 yılları arasında Kocaeli İl Genel Meclisi'nde, AKP Gebze'den il meclis üyesi olarak görev yaptı. İl Genel Meclisi Daimi Encümenliği ve Milli Eğitim Komisyonu ve Avrupa Birliği Komisyon üyeliklerinde bulundu.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir