Yeni Şehir Stadyumunda Şenlik Havası

banner88

Gümüşhane Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından ilkokullar arasında 2 gün boyunca devam edecek olan Çocuk oyunları şenliği Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumunda gerçekleşecek.

Yeni Şehir Stadyumunda Şenlik Havası

Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumunda il Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Çocuk oyunları etkinliği 2 gün devam edecek. Düzenlenen Çocuk oyunları etkinliğine ilkokul öğrencilerin katılması bekleniliyor. Düzenlenen Etkinliği yerinde inceleyen Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, yeni şehir Stadyumunda spor uzmanları ve öğrenci velileri ile sohbet etti.

banner90
Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek Yeni şehir  Stadyumundaki etkinliğin ardından Gazetecilere yaptığı açıklamasında “Bu etkinliğimize çok sayıda çocuğumuz katılıyor. Güzel bir etkinlik olduğu kanaatindeyim. İnşallah çocuklarımız da mutlu olmuştur. Bu etkinliklerin devamını zaman içinde yapmayı düşünüyoruz. Okullarımızda da Bakanlığımızın "Spor Türkiye" vizyonu kapsamında  özel projelerimiz olacak. Çocuklarımızın sporla bütünleşik bir çerçevede, spor yapar halde olmaları en büyük arzumuz. Bakanlığımızın da temel amacı ‘Spor Türkiye’ projesi kapsamında bu yönde. Bu kapsamda çocuklarımızı spora dahil etmek, obeziteden uzaklaştırmak ve sağlıklı nesiller yetiştirmek en büyük amacımız” dedi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir