Vekillerin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

banner88

Bugün, mazisi eşsiz kahramanlıklarla dolu aziz milletimizin Kurtuluş Savaşı mücadelesini başarıyla neticelendirerek Anadolu’yu ebedi yurdumuz olarak bir kez daha tescillediği ve Cumhuriyet’imizin kuruluşunu müjdelediği büyük zaferimizin 99’uncu yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Vekillerin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Gümüşhane Milletvekilleri H. Osman Akgül ve Cihan Pektaş 30 Ağustos Zafer Bayramı Nedeni ile Bugün, mazisi eşsiz kahramanlıklarla dolu aziz milletimizin Kurtuluş Savaşı mücadelesini başarıyla neticelendirerek Anadolu’yu ebedi yurdumuz olarak bir kez daha tescillediği ve Cumhuriyet’imizin kuruluşunu müjdelediği büyük zaferimizin 99’uncu yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

  30 Ağustos, aziz milletimizin hiçbir zillet ve esareti kabul etmeyeceğini; istiklal ve istikbali için tek vücut mücadele edeceğini; birlik, beraberlik ve iman gücüyle aşamayacağı engel olmadığını bütün dünyaya güçlü bir şekilde haykırdığı günün adıdır.

    99 yıl önce olduğu gibi bugün de milletimiz; birliğini, beraberliğini, kalkınmasını, huzuru ve güvenliğini hedef alan bedbahtları, engin feraset ve sarsılmaz cesaretiyle bertaraf etmeye devam etmektedir. Milli bekamızı korumak gayesiyle sınırlarımız içinde, dışında ve mavi vatanda yürüttüğümüz mücadele bunun en açık delilidir.

                Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin istiklal ve istikbali için verdiği büyük mücadelenin zafere ulaşmasının 99. yıldönümünde; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız ve milletimiz için canlarını feda eden Şehitlerimizi rahmetle, Gazilerimizi hürmetle yâd ediyor, kahraman milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik ediyoruz.

        Hacı Osman AKGÜL                                                                   Cihan PEKTAŞ

    Gümüşhane Milletvekili                                                          Gümüşhane Milletvekili  

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 13:04

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir