Vali Kamuran Taşbilek'i makaminda ziyaret eden Adem Köse başarilar diledi

banner88

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay, Meclis Başkanı Adem Köse ve oda yöneticilerinden oluşan heyet, 26 Ekim 2018 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Gümüşhane Valiliği görevine atanarak göreve başlayan Kamuran Taşbilek’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Kamuran Taşbilek'i makaminda ziyaret eden Adem Köse başarilar diledi

Gümüşhane Valiliği Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, Vali Kamuran Taşbilek’e hayırlı olsun ve başarı dileklerini ileterek Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen çalışmalar ve oda yönetimi hakkında bilgi veren GTSO Başkanı İsmail Akçay, Gümüşhane için hizmet etmeye daima hazır olduklarını ifade ederek sözünü tamamladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu nazik ziyaretleri için GTSO heyetine teşekkür eden Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ise Gümüşhane’nin devletine ve milletine sadakatle bağlı, iyi kalpli insanlarla dolu bir şehir olduğunu vurgulayarak, kendilerinin de bu şehirde yaşayan insanların hak ettiği gibi kırmadan, incitmeden ve sevgi içerisinde çalışmalarını yürüteceklerini söyledi.

‘ORTAK AKIL VE İSTİŞARE İLE BAŞARIYA ULAŞABİLİRİZ’

banner90
Daha önce yapılan hizmetler için geçmiş dönemde görev yapan yöneticilere ve idarecilere teşekkür eden Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek; ‘’Asıl amacımız şehrimizde yaşayan insanlarımızı dinlemek, onların dertleriyle dertlenmek, birlikte el ele vererek bu şehri yönetmek. Kapımız herkese açık. Gümüşhane adeta doğal güzellikler ile bezenmiş bir coğrafyaya sahip. Tanıdıkça gördükçe hayran kalıyorum.Şehrimize çok önemli yatırımlar yapılmış. Bu yatırımların bir kısmı hala devam ediyor. Bunlarda tamamlandığında şehrimiz hak ettiği ekonomik, sosyal ve kültürel katkıyı da alacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde yapılan tüm işlerin daha hızlı başarıya ulaşacağına inanıyorum. Bizlerde ortak akıl ile bir birlerimizin eksiğini tamamlayarak başarıya ulaşacağız. Şehrimizde çok güzel hizmetler yapılmış. Yapılan bu hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizim çabamızda bu hizmetlerin üzerine bir taş daha koymak.

‘ÜRETMEK VE TİCARET YAPMAK ÖNEMLİ BİR SORUMLULUK’

Gümüşhane İş dünyası olarak şehrimiz için önemli bir sorumluluğu yerine getiriyorsunuz. Üretmek, ticaret yapmak, istihdam sağlamak, insanlara iş vermek çok önemli bir sorumluluk. Sizler bu sorumluluğa katlanarak bu şehrin ekonomisine sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlıyorsunuz. Bunun için hepinizi tebrik ediyorum ’şeklinde konuştu.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir