Torul AK parti Hüseyin Zengin’e Emanet

banner88

Bir Süre Önce Sağlık Sorunlarından dolayı Ak Parti Torul İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Osman Karabulut’un yerine ilçe Başkanlığına Hüseyin Zengin atandı.

Torul AK parti Hüseyin Zengin’e Emanet

Torul AK parti İlçe Başkanı Osman Karabulut Sağlık Sorunlarından dolayı ilçe Başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından boşalan Ak Parti Torul İlçe Başkanlığına Yerine Ak Parti Torul İlçe Teşkilatından Başkan Yardımcısı Görevini Yürüten Hüseyin Zengin Atandı.

banner90
Torul Ak Parti  ilçe Başkanı Hüseyin Zengin atanmasının ardından  Sosyal medya hesabından  yaptığı açıklamasında şöyle  devam etti. “Ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz çalışan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu kutlu davaya, Genel merkezimiz ve İl Başkanlığımızın tensipleriyle iİçe Başkanı olarak görevlendirilmem hasebiyle destek ve tebrikleriyle bizleri onurlandıran tüm hemşehrilerime ve dava arkadaşlarıma teşekkür eder;

Üzerimizdeki bu kutlu ve hassas görevi tüm gücümüzle yerine getirmeye çalışırken Rabbim yar ve yardımcımız olsun” açıklamalarında bulundu.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir