TEMA Vakfı Gönüllü Öğretmenler Arıyor

TEMA vakfı Gümüşhane Temsilcisi Yusuf Oral, erozyonla mücadele olmak üzere, yaptığı yazılı açıklamasında Gönüllü öğretmenler aradığını bildirdi.

TEMA Vakfı Gönüllü Öğretmenler Arıyor

TEMA vakfı Gümüşhane Temsilcisi Yusuf Oral, erozyonla mücadele olmak üzere, yaptığı yazılı açıklamasında Gönüllü  öğretmenler aradığını bildirdi.

Öncelikle hayatımızın mimarı olan bütün öğretmenlerimizin ve yarınlarımızın teminatı olan bütün öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutluyoruz.

TEMA Vakfı Olarak başta erozyonla mücadele olmak üzere, iklim değişikliği konusunda farkındalık oluşturmak ve çevre duyarlılığı yüksek bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamak amacı ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarımızda eğitim çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

TEMA Vakfı ile Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü arasında yapılan protokollerimiz çerçevesinde ülke genelinde Minik Tema, Yavru Tema, Ortaokul Tema ve Lise Tema programlarımızı uygulamaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında ülke genelinde 200 bin çocuğumuza doğa eğitimi vermeyi planlamaktayız.

Planlamamız arasında Gümüşhane İlimiz için ayrılan kontenjan sayısı 68 sınıf ve 2 bin öğrenci dir.

Okullarımızda erozyonla mücadele etmek ve sıfır atık bilincini oluşturmak adına önemsediğimiz eğitimlerimiz için gönüllü öğretmenlerimizi aramaktayız.

 Yıllardır materyallerle desteklenen programlarımız ve bu yıl animasyon filmleri ve müziklerle de desteklenecek olup eğitimlerimizi ilimizdeki ve ilçelerimizde müracaat eden bütün gönüllü öğretmenlerimiz ile uygulamak istiyoruz. Okullarımızda programlarımızı uygulamak isteyen öğretmenlerimizi TEMA Vakfı Gümüşhane Temsilciliğine müracaat etmelerini istiyoruz.

Eğitimlerimizi uygulayacak bütün öğretmenlerimize TEMA Vakfı Gümüşhane Temsilciliği olarak şimdiden teşekkür ediyor bu gönüllü mücadelede desteklerin bizler için çok kıymetli olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz.


Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir