Osman AkgülKadar Kafana Taş düşsün

banner88

Gümüşhane Kamuoyundan en çok konuşulan ve tartışılan Gümüşhanespor’un Kulüp Başkanı olacak olan Yunus Emre Durmuş'un Basın Açıklaması değil Sosyal Medya hesabından Canlı yayın yaparak Gümüşhanespor'a bu zamana kadar maddi manevi destek veren H. Osman Akgül'ü eleştiren başkan olacak kişinin açıklaması kamu oyunda tepkiyle karşılandı.

Osman AkgülKadar Kafana Taş düşsün

Gümüşhane Kamuoyundan en çok konuşulan ve tartışılan Gümüşhanespor’un Kulüp Başkanı olacak olan Yunus Emre Durmuş'un Basın Açıklaması değil Sosyal Medya hesabından Canlı yayın  yaparak Gümüşhanespor'a bu zamana kadar maddi manevi destek veren H. Osman Akgül'ü eleştiren başkan olacak kişinin  açıklaması kamu oyunda tepkiyle karşılandı.

banner90
Gümüşhanespor Kulüp  Başkanı Sosyal Medya Hesabından Duyuru yaparak 21: 30'da yapacağım  Basın açıklaması yaparak istifa  edeceğini duyuran  başkan Durmuş, Basın Açıklaması yerine  Sosyal  medyadan  şahsı açıklamasına  Basın açıklaması deyip kamuoyuna yalan açıklaması  Gümüşhaneliler tarafından tepkilere neden oldu.

Yunus Emre Durmuş Sosyal Medya Hesabından Canlı yayın şahsı açıklamasında  " Gümüşhanespor  Milletvekilinin iki dudağının arasında " olan açıklamasında Gümüşhane kamuyu Başkan Durmuş'a  şu soruyu sordu. "H. Osman Akgül’ün gerek İSTAÇ A.Ş Genel Müdürlüğü  döneminde  gerekse  Milletvekilliği döneminde  yaptığı hizmetleri hiç kimse eleştiremez.  Gümüşhanespor Kulübü  Binası  dönemin kulüp başkanı Kurban Karagöz döneminde yaptırarak  sağladığı katkıları sen hiçe sayarak Milletvekili Osman Akgül hakkından  açıklama yapıyorsun. Gümüşhanespor delegeleri senin henüz kulübe üyeliğin yok iken  bu insanlar seni kulüp Başkanı   yaptı. Sen   Gümüşhanespor'a sayısız katkıları sunan  kişileri eleştireceğine  Osman Akgül Kdar kafana taş düşsün " açıklamaları yapıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir