Mustafa Canlı İYİ Partiden Aday oldu

banner88

31 Mart 2019 yılında yapılması beklenen yerel seçimlerinde Gümüşhane İYİ Partinin Belediye Başkan adayı Eski Belediye Başkanı ve Milletvekili Mustafa Canlı Oldu.

Mustafa Canlı İYİ Partiden  Aday oldu

1999 yılından MHP'den üç dönem Gümüşhane Belediye Başkanı ve 25. Dönem Milletvekili Mustafa Canlı, Gazetemize yaptığı açıklamada  adaylığını şöyle açıkladı. " Gümüşhane'de siyasi yolda birlikte yürüdüğüm arkadaşlarımın ısrarlarını kırmayarak 20 yıllık Belediyecilik tecrübemiz ile  Gümüşhane halkı ile yeniden kucaklaşmak için İYİ Partiden 31 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerinde yarınki Grup Toplantısında  Gümüşhane Belediye Başkan adaylığımızı açıklayacağız" dedi.

banner90
Uzun süren istişareler sonucunda İYİ Parti Gümüşhane’de yoluna 3 dönem üst üste Belediye Başkanlığı yaptıktan sonra 25.dönem Gümüşhane Milletvekili olarak görev yapan Mustafa Canlı ile devam etme kararı aldı.

AK Parti’de Ercan Çimen, MHP’de Sabri Varan, CHP’de Bedri Ağaç’ın ardından İYİ Parti’nin adayının da Mustafa Canlı olarak kesinleşmesiyle birlikte Gümüşhane’de tarihte ender görülen bir yerel seçim yaşanacak.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir