“Kadın Mutluysa Toplum da Mutludur”

banner88

Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane Belediye Başkan adayı Sabri Varan’ın organize ettiği Koliva konseri yoğun katılım ve ilgiyle izlendi. Varan, konsere gelen kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için yoğun bir tempoyla çalıştıklarını belirtti.

“Kadın Mutluysa Toplum da Mutludur”

Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane Belediye Başkan adayı Sabri Varan, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ramada Otel’de düzenlediği Koliva Konserinde yaptığı konuşmada, “Bir toplumda kadın mutluysa toplum da mutludur” dedi.

Varan, konsere gelen kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için yoğun bir tempoyla çalıştıklarını belirtti.

Varan,  “Bu yoğun tempo içerisinde kadınlarımızı asla ihmal etmedik. Onlar için de çok güzel projeleri hayata geçireceğiz. Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sizlerle bir araya gelmek istedik. Çünkü bugün çok önemli bir gündür. Bugünde hem sizlerle sohbet etmek hem de gönlünüzce eğlenmenizi düşündük” dedi.

banner90
“Üzerimize Düşen Görev ve Hizmeti Yapacağız”

Gümüşhane’nin yükünün kadınların omzunda olduğunu ifade eden Varan, “Gümüşhane’de mevcut belediye başkanı her yere kendi fotoğraflarını yapıştırıyor. Bunun Gümüşhane’ye beş yıl içerisinde maliyeti ne kadardır, hiç kimse bilmiyor. Bunun belediyeye maliyeti 12.5 milyon liradır. Bizim fotoğraflarımızı dağa taşa, sağa sola yapıştırmaya gerek görmüyoruz. Biz sizin gönlünüze fotoğraflarımızı yapıştırıyoruz. İşte biz, belediye başkanlığına seçildiğimizde bu 12.5 milyon lira karşılığında sizlerden su parası almayacağız. Yine çocuklarımız için her mahalleye kapalı çocuk parkı yapacağız. Anne, mutluysa aile de mutludur, kadın mutluysa o toplum da mutludur. Biz, Gümüşhaneli kadınların mutlu olmaları için üzerimize düşen görevi ve hizmetleri yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.

“Kadınlar İçin Aile Yaşam Merkezi”

Belediye otobüs taşımalarında çok yüksek fiyatlar alındığına işaret eden Varan, konuşmasını şöyle tamamladı: “Kadınlarımız İçin aile yaşam merkezleri ve hanımlar lokali yapacağız, güzel vakitler geçirebileceksiniz ve dinlenecek huzurlu mutlu olarak yuvanıza döneceksiniz. Kişisel bakım, kurslar ve oyun alanlarıyla hanımları ve çocukları hoşça vakitler geçirebileceği mekanlara kavuşturacağız. Taşımada belediye otobüslerinde büyükler sadece bir lira ödeyecek. İlköğretim öğrencilerine ise bedava olacaktır. Emeklisine, işçisine maaş veremeyen bir belediyeyi sizlerin desteği ile kurtaracağız. Gününüz tekrar kutlu olsun, iyi eğlenceler diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 21:44

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir