Gümüşhane’de Sürücülere ‘Kırmızı Işık’ Cezası kesildi

banner88

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile Bölge Trafik İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin ortaklaşa uyguladığı Trafik denetlemelerinde 22 Sürücüye Kırmızı ışık cezası kesildi.

Gümüşhane’de Sürücülere ‘Kırmızı Işık’ Cezası kesildi

Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile Bölge Trafik  ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin katılımıyla Çeşitli noktalarda başlatılan Trafik Denetlemelerinde   sürücünün kırmızı ışık ihlali  yaptıklarından 22 Sürücüye Ceza kesildi

banner90
Türkiye genelinde eş zamanlı olarak başlatılan Trafik  güvenlik uygulaması Sürücülerin trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek, trafik ışık ve işaret ihlali kaynaklı trafik kazalarını önlemek ve kaza sonucunda meydana gelen can ve mal kayıplarını en aza indirmek amacıyla gerçekleştirildi.

Polis sorumluluk güzergâhlarında aralıklı zaman dilimlerinde gün boyu yapılan uygulama sonucunda 59 araç denetlenirken, 22 aracın kırmızı ışık ihlali yaptığı belirlendi. Uygulamada 45 araç sahibine 10 bin 537 TL idari para cezası uygulanırken, 1 araç trafikten men edildi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir